با شروع شدن فصل جدیدی از سال و با آمدن سرما، نگهداری از کرکره برقی در زمستان موضوعی است که امکان دارد به وجود بیاید.

چرا که سرمای فصل زمستان کرکره برقی پارکینگ را با یخ زدگی که، امکان دارد تیغه‌های کرکره برقی را خراب کند. اکنون نیز با استفاده کردن از نکات مهمی که در مورد کرکره برقی و انواع آن گفته خواهد شد، کمک بسیاری می‌باشد که از خرابی این قطعات اتوماتیک پیشگیری خواهد شد. همین موضوع در مراقبت این توانایی را دارد که سبب کم شدن هزینه‌های مربوط به این اختلال در کرکره‌های برقی شود.

از دلایل خرابی کرکره برقی در زمستان

به صورت کلی دسته‌ای از درب‌ها که بدون دخالت انسانی و عدم احتیاج به هیچ گونه فعالیتی باز و بسته نخواهند شد و از نوعی حسگر برخوردار است، کرکره برقی نام دارند.

این حسگرها با دارا بودن توانایی این که اگر شخصی به آن دور یا نزدیک شود آن را تشخیص داده و با تنظیمات مخصوص به خود قادر هستند برای باز و بسته شدن درب زمان بندی را به آن اختصاص دهند.

گاهاً ممکن است درب بدون اجازه و دستور مجدد به یک باره و خود به خود بسته شود. همه‌ی این اختلالات به خرابی قطعات گوناگون درب اتوماتیک مربوط می‌باشد. بنابراین نیاز می‌باشد در نگهداری از کرکره برقی در زمستان نکاتی را در نظر بگیرید.

یکی از اقداماتی که بعد از تشخیص خرابی در این درب‌ها باید انجام شود، بررسی چراغ ریموت کنترل می‌باشد.

اگر چراغ ریموت کنترل خاموش یا کم رنگ باشد، نشانگر این می‌باشد که ریموت خراب شده و علت استفاده بسیار از آن می‌باشد و می‌توان با تعویض باتری این موضوع را حل کرد.

در نگهداری از کرکره برقی در زمستان با فرض سالم بودن ریموت، باید به بررسی موتور و برد اصلی درب پرداخت و اطمینان پیدا کرد که دستگاه مرکزی و فیوز آن سالم می‌باشد.

خرید درب اتوماتیک در برج

یکی از نخستین موارد که بازدیدکنندگان و مراجعه کنندگان در دفتر کار یا حتی در یک مرکز تجاری با آن مواجه می‌شوند، درب اتوماتیک در برج می‌باشد.

در دنیای امروز و در فضاهای تجاری این درب‌های ورودی از شیشه تولید شده‌اند تا بیشترین رضایتمندی را در اشخاص بگذارند. چرا که این المان‌ها با جلوه‌ای به خصوص و مدرن خود به ساختمان‌های شما نمای شیک و جلوه گر خواهند بخشند.

در طی تحقیقات بسیار نشان داده شده که درب اتوماتیک در برج باید خصوصیت‌هایی را شامل شود تا مناسب ساختمان‌های بزرگ شوند.

به سبب خصوصیت‌های مثبت درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای نسبت به درب‌های دستی، اغلب خریداران بیشتر تمایل دارند که درب‌های اتوماتیک خریداری کنند. زیرا که برای مصرف کنندگان آسودگی را به ارمغان خواهد آورد که بتوان بدون احتیاج به ارتباط و استفاده کردن از دستگیره سنگین، درب به صورت خودکار باز و بسته می‌شود.

بنابراین استفاده کردن از آن بسیار آسان است. به ویژه مناسب اشخاص مسن، کسانی که با کودکان خود هستند و یا اشخاصی که وسیله سنگین را حمل و نقل خواهند کرد یا به صورت کل بار یا چمدان دارند این توانایی را دارند که خوب و پر فایده باشد.

از دیگر خصوصیات فوق‌العاده درب اتوماتیک در برج این می‌باشد که در مصرف انرژی‌های بسیاری صرفه‌جویی خواهد کرد و به کاهش هدر رفتن انرژی‌های گرمایشی و سرمایشی کمک کننده می‌کند. به این علت که در زمانی باز می‌شوند که کسی به قصد ورود به ساختمان یا برج به آن نزدیک می‌شود و پس از گذر آن شخص نیز اتوماتیک بسته خواهد شد.

در حال حاضر مدل‌های پیشرفته این درب‌های کشویی مانند اسلایدر فرانسوی و تلسکوپی محبوبیت‌های بسیار خود را دارد. بعضی از این درب‌های اتوماتیک با یک پنل واحد عرضه شده‌اند.

درصد بسیاری از درب‌های کشویی به صورت جفتی می‌باشند. از آن‌ها در برج‌ها و مجتمع‌ها استفاده می‌شود.

این درب‌های اتوماتیک با المان‌های دارای قابلیت بالا سبب می‌شوند با فشار دادن آن‌ها در زمانی که در شرایط اضطراری قرار دارید گشوده شوند و این توانایی را دارند که حتی در مکان‌هایی که احتیاج به خروج اضطراری دارند فوق‌العاده مناسب باشند.

کاربرد شیشه برنز

یکی از متریال‌های پر استفاده و پرکاربرد در زندگی از گذشته تا به اکنون شیشه بوده است که از آن در موارد تزئینی و کاربردی استفاده خواهد شد.

این ماده در طراحی‌های فضای داخلی یا در نما جلوه زیبا و فوق‌العاده جذب دارد. در رنگ، طرح و کیفیت‌های متفاوتی هستند که بسته به بهره‌گیری و انتخاب فرد برای هر کاربری متفاوت می‌باشد.

شیشه برنز اغلب اوقات به عنوان جذب گرما بهره برده می‌شود. همین طور بیشتر از ۵۰ درصد از تابش نور خورشید پیشگیری می‌کند و یاری می‌دهد که نور کم‌تری را عبور داده و آن را مهار خواهد کرد.

وجود شیشه برنز برای ما با کنترل و متعادل کردن گرما و نور آسایش و آرامشی را فراهم خواهد ساخت.

شیشه برنز این توانایی را دارد که لوازم و اثاثی که در فضای داخلی ما جود دارند از خطر آسیب دیدگی و سفید شدن از اشعه مضری به اسم فرابنفش ناشی از تابش خورشید به آن‌ها تا میزان ۹۹ درصد حفاظت کند.

از سری عمده کاربرد این شیشه‌ها در زندگی شامل:

در طراحی محیط داخلی رنگ برنز انطباق و هماهنگی کاملی با المان‌ها و عناصر تیره دارد و حالت صمیمی و گرمی را به وجود خواهد آورد. شیشه برنز رومیزی استفاده‌های چند منظوره‌ای دارا می‌باشد. یکی از شکل‌های آن این می‌باشد که در روی میزهای گوناگون قرار بگیرند و از خطر ضربه، خط و خش و . . . در برابر میز محافظت خواهد کرد و طول عمر بالا و محافظتی مناسب به میز خواهد بخشید.

تماس