تعمیر جک درب پارکینگ سعادت آباد

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی زندگی های افراد تغییرات فراوانی کرده است. درب های اتوماتیک نیز جز این موارد هستند که بسیار محبوب می باشند. به همین دلیل امروزه در اکثر منازل و اداره‌ها از درب‌های اتوماتیک استفاده می شود، آنها توسط جک باز و بسته می شوند. این جک ها با قدرت های مختلف و متنوع در بازار عرضه می شوند. پس در زمان خرید در نوع، ابعاد، کیفیت آن دقت کنید تا انتخاب درستی مطابق با دربتان داشته باشید. پس از خرید باید به نگهداری منظم و دوره ای، تعمیر جک درب پارکینگ سعادت آباد و غیره آن توجه کنید.

برای بسیاری از اشخاص پیاده شدن برای باز کردن درب پارکینگ در گرمای تابستان یا سرمای زمستان بسیار دشوار است، به همین دلیل در زمانی که جک دچار ایرادی می شود باید سریعا تعمیر شود و این کار می بایست توسط تعمیرکاری متخصص انجام شود.  ما در ادامه توضیحاتی میدهیم که چگونه مشکل را شناسایی کنید و در صورت توان، خود به رفع خرابی و تعمیر جک پارکینگ منزلتان بپردازید.

خرابی و تعمیرجک پارکینگی

 

 

 

گیر کردن لنگه‌های درب در زمان باز و بسته شدن

درب ها اگر بایکدیگر همزمان باز شوند باعث به وجود آمدن این مشکل می شوند، زمانی که که می خاهید جک را تنظیم کنید باید بین لنگه ی درب فاصله چن ثانیه ای تعریف کنید. بدین طریق مشکل شما حل می شود.

یا امکان دارد ریموت گم شود یا به سرقت برود، در این صورت وارد تنظیمات شده و دسترسی آن ریموت را متوقف می کنید. برای این کار باید تنظیمات مربوز ریموت  را ریست کنید. ولی احتمال این وجود دارد که نیاز به ریست تنظیمات درب نیز داشته باشید که باید مجدد برنامه دهی شود تا در زمان باز و بسته شدن درب، لنگه‌ها به ترتیب و با فاصله زمانی درست از یکدیگر حرکت کنند.

عوامل خرابی جک درب پارکینگ
  1. ظرفیت نامناسب و تردد مکرر که باعث استفاده ی مکرر از جک می شود، می تواند دلیل خوبی برای خرابی آن شود.
  2. باید وزن درب پارکینگ با جک مطابق باشد، در غیر این صورت اگر اندازه و وزن آن مناسب نباشد باعث خرابی و نقص آن می شود.
  3. عدم نگهداری و تنظیم دوره ای درب پارکینگ اتوماتیک باعث ایجاد مشکلات فنی و خرابی های دیگر می شود. به همین دلیل به طور مرتب، دوره ای و طبق تاریخ به درب پارکینگ رسیدگی کنید تا به درستی عمل کند.
  4. آب و هوا، رطوبت و گرد و غبار یا عوامل طبیعی دیگر نیز می‌توانند درعملکرد جک درب پارکینگ برقی اختلال ایجاد کنند.
  5. خرابی قطعات داخلی جک، مانند موتور، چشمی، برد و سیستم‌های الکترومکانیکی، ممکن است به خرابی جک درب پارکینگ برقی منجر شود. دقت کنید سریعا به تعمیر و تعویض قطعات خراب اقدام کنید.
چرا خدمات تعمیر درب اتوماتیک سرویس دوران را انتخاب کنید؟

اگر قصد دارید بهترین خدمات را در تمامی نقاط تهران همراه با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان برای تعمیر تخصصی درب اتوماتیک داشته باشید، می توانید از خدمات سرویس دوران استفاده کنید. تمامی خدمات ما در هر زمینه ای اعم از تعمیر درب اتوماتیک کرکره برقی، درب های شیشه ای و جک درب پارکینگ دارای ضمانت سالانه است.  البته بهتر است بدانید ما بهترین هزینه و بهترین کیفیت در تعمیرات درب های اتوماتیک را به صورت هم زمان به شما ارائه می دهیم.

شما می توانید برای خرید، نصب و راه اندازی و تعمیر هر گونه درب اتوماتیک خود با شرکت سرویس دوران با شماره 2947890-0912 تماس بگیرید. بهترین خدمات با کمترین هزینه و بیشترین کیفیت را با شرکت سرویس دوران تجربه کنید. ما همواره در تلاشیم به بهترین شکل خدمات خود را به شما مشتریان گرامی ارائه دهیم.

تماس