بهترین قیمت نصب و تعمیر جک درب پارکینگ در کرج

آنچه امروزه در بسیاری از خانه های جدید دیده می شود جک برقی برای پارکینگ ها است. این جک های برقی که بر روی درب پارکینگ ها نصب می شوند توجه بسیاری از کسانی که به دنبال راحتی و امنیت هستند را به خود جلب کرده است.

درب بازکن های گاراژ، که اغلب به عنوان جک های پارکینگ برقی شناخته می شوند، یک سبک ماشین منحصر به فرد هستند که در سمت چپ یا راست یا هر دو نصب می شوند. جک های برقی پارکینگ به میله پیچشی درب گاراژ متصل می شوند تا درب را به جلو و عقب حرکت دهند.

قیمت مناسب جک برقی، گارانتی و خدمات پس از فروش، کیفیت محصول و عمر مفید طولانی; یکی از عواملی هستند که باعث می شوند درب بازکن برقی پارکینگ جای خود را در بازارهای داخلی و جهانی باز کند و به کشورهای مختلف عرضه شود. جک پارکینگی خارجی یکی از رقبای اصلی جک پارکینگی ایرانی است.

قبل از خرید جک پارکینگی حتماً طول و وزن تقریبی هر لولای در را بدست آورید زیرا دانستن طول و وزن درب بسیار مهم است و معمولاً برای درب های بلند هر لولا 2.5 متر از میل های وسط و برای بیش از 2.5 متر از شفت جک بلند در حال استفاده. همچنین در صورتی که وزن هر لولا درب تا 350 کیلوگرم باشد از جک های سبک و جک های سنگین تری بالای 340 کیلوگرم استفاده می شود. میزان تردد روزانه از مواردی است که در انتخاب جک پارکینگی بسیار موثر است. برای تردد بالای 20 واحد بهتر است از جک های درب پارکینگی هیدرولیک استفاده شود که با فشار روغن کار می کنند و در تردد زیاد گرم نمی شوند. اما برای تردد زیر 20 واحد می توانید از جک های پارکینگ موتور برق استفاده کنید. قیمت خرید این جک ها بسیار ارزان تر است.

جک پارکینگی یا جک درب پارکینگ چیست؟

جک پارکینگ به عنوان محصولی برای درب اتوماتیک ورودی مناسب برای ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری در انواع مختلف اعم از تک لنگه ، دولنگه در دو نوع جک برقی ایرانی و جک پارکینگی خارجی توسط نمایندگی فروش جک پارکینگی، فروشگاه اینترنتی به فروش می رسد.

از آنجایی که این جک های برقی عموماً برای مصارف تجاری طراحی شده اند، سوال اینجاست که چرا اکثر صاحبان خانه ترجیح می دهند درب های خود را به این مدل ارتقا دهند؟

درب بازکن های گاراژ جک های انعطاف پذیرتر و قابل اعتمادتری را به صاحبان خانه ارائه می دهند. شما می توانید از آنها برای هر نوع عملیات درب گاراژ استفاده کنید و همچنین برای شرایط زیر مناسب هستند:

اگر خانه شما دارای سقف شیبدار در قسمت پارکینگ است، نصب درب بازکن سقفی گاراژ مشکل خواهد بود. در نتیجه با سبک جک درب برقی می توانید به راحتی بدون دردسر نصب درب های جک برقی داشته باشید.

برای درب بازکن سقفی باید حداقل فاصله 1.2 متری وجود داشته باشد. اغلب، یک دیگ بخار، لوله کشی یا سایر وسایل می تواند میزان عمق پارکینگ موجود را محدود کند و جک بازکن برقی دیواری را به بهترین گزینه تبدیل کند.

جک پارکینگی چگونه کار می کند؟

جک پارکینگ وسیله ای است که با تبدیل نیروی الکتریکی به نیروی مکانیکی یا هیدرولیکی کار می کند. عملکرد جک پارکینگی به این صورت است که نیرو به نیروی مکانیکی یا هیدرولیکی موجود در بازوهای جک منتقل می شود و در باز یا بسته می شود. جک درب پارکینگ شامل قطعاتی مانند مرکز کنترل، جک بازویی، سنسور چشمی، ریموت و فلاشر می باشد.

مرکز کنترل قسمتی است که فرمان باز و بسته شدن را به بازوها منتقل می کند و به ژنراتور برق متصل می شود. جک بازویی نیز اهرمی است که با قدرت گرفتن درب و تبدیل آن به نیروی مکانیکی یا هیدرولیکی (برای درب های سنگین و شلوغ) درب را باز یا بسته می کند. سنسور چشمی نیز برای جلوگیری از تصادف و برخورد با خودرو، فرد یا وسیله ای را در مسیر درب تشخیص می دهد. این ریموت همچنین با استفاده از بلوتوث به مرکز کنترل متصل می‌شود و می‌توان از آن برای صدور فرمان باز یا بسته کردن (تعداد ریموت‌ها نیز افزایش داد)، فلاشر برای عابران پیاده و اتومبیل‌های عبوری برای هشدار به وسیله نقلیه برای خروج از پارکینگ استفاده کرد. البته لازم به ذکر است که جک های درب پارکینگ در انواع لولایی، ریلی و سربالایی موجود می باشند و تمامی این مدل ها توسط ریموت سیار یا ریموت داخلی و یا توسط نرم افزار در گوشی های هوشمند کنترل می شوند.

مزایای استفاده از جک برقی پارکینگ

تصور کنید زمستان است و برف بسیار سنگینی تمام شهر را پوشانده است، صبح اول وقت به سر کار می روید. وقتی به جلوی در رسیدید، باید از ماشین خود پیاده شوید. علاوه بر اینکه زمن تان مصرف می شود، در این سرمای سوزان باید قفل در را باز کنید و ماشین را از پارکینگ خارج کنید، سپس دوباره از ماشین خود پیاده شوید و در را قفل کنید. حال تصور کنید خانه شما مجهز به سیستم جک پارکینگ برقی است. سوار ماشین می شود، قبل از اینکه به در برسید، با فشار یک دکمه در به روی شما باز می شود و سپس بسته می شود.

بدیهی است که در این صورت می توانید رفاه زیادی را برای خود به ارمغان بیاورید. علاوه بر این استفاده از این جک های بر    قی برای درب منزل از اعتبار و کلاس بالایی برخوردار خواهد بود و با استفاده از آنها می توانید به ارزش خانه خود بیافزایید. جک پارکینگ برقی نیز از امنیت بالایی برخوردار است. به طوری که این درب ها بدون ریموت خود به هیچ وجه باز نمی شوند و از امنیت درب ورودی کاملا مطمئن با شید. استفاده از این جک ها مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

حتما به خاطر داشته باشید که درهای قدیمی هنگام باز و بسته شدن چقدر آلودگی صوتی ایجاد می کردند تا شاید همسایه ها از باز و بسته شدن درها باخبر شوند. اما استفاده از جک برقی این مشکل را کاملا حل کرده است. به طوری که هنگام باز و بسته شدن درب هیچ گونه آلودگی صوتی ایجاد نکند.

یکی دیگر از مزایای جک برقی وجود موتور بسیار قدرتمند است. موتوری که بدون کوچکترین مشکلی می تواند برای شما مدت زیادی کار کند. این موتور قدرتمند باعث می شود این جک ها به راحتی هر دری را باز کنند.

همانطور که گفتیم استفاده از این جک ها باعث افزایش امنیت درب می شود. زیرا ساختار آنها کاملاً ضد سرقت طراحی شده است.

این جک ها علاوه بر امنیت بالا، مقاومت بسیار بالایی در برابر انواع شرایط محیطی دارند و می توانید از این موضوع کاملا مطمئن باشید.

این جک ها کاملا هوشمند هستند و کار باز و بسته شدن درب شما را به صورت خودکار و دقیق انجام می دهند.

مناسب ترین مدل جک بازویی پارکینگی برای درب پارکینگ کدام است؟

درب های لولایی انواع مختلفی دارند که از مواد مختلفی ساخته می شوند. اما چندین عامل مهم برای خودکارسازی درب های لولایی وجود دارد تا بتوانید بهترین جک پارکینگی را انتخاب کنید. ما در این مقاله سعی کرده ایم در انتخاب بهترین جک پارکینگی Advise به شما چند نکته ساده ارائه دهیم.

چه قطعات و ابزاری در جک پارکینگی به کار رفته است؟

چشمی – مرکز فرمان – قطعات نصب – ریموت کنترل – جک بازویی – فلاشر

بر روی درب پارکینگ، درب حیاط، درب ویلا و… نصب می شوند، بنابراین ساکنان آن ساختمان در هنگام ورود و خروج از خودرو نیازی به پیاده شدن از خودرو ندارند و درب پارکینگ را با ریموت باز می کنند. یا همان (کنترل از راه دور) بنابراین مکانیزم درب پارکینگ و عمر منازل و ویلاها دارای مزایای زیر می باشد: درب های اتوماتیک از جمله درب هایی هستند که به صورت هوشمند باز و بسته می شوند. جک های برقی یا جک های پارکینگی به دو صورت استفاده می شوند: استفاده از کنترل از راه دور یا استفاده از سنسور چشمی. درب های جک دار (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب های اتوماتیک قرار می گیرند، در مواقع لزوم با استفاده از سیستم هیدرولیک و الکترومکانیکی و با استفاده از ریموت کنترل دستی باز و بسته می شوند. از این درب ها برای امنیت و سهولت تردد در پارکینگ ها استفاده می شود.

انتخاب جک پارکینگی

انتخاب جک پارکینگی مناسب برای درب مستلزم مشاوره با افراد متخصص در این زمینه است تا از آسیب های احتمالی و هزینه های اضافی و اتلاف وقت ناشی از انتخاب نادرست جک پارکینگی جلوگیری شود. دانستن اطلاعاتی مانند وزن و طول هر لنگه و میزان تردد روزانه کمک زیادی به انتخاب جک پارکینگ می کند. بهتر است در مورد میزان بودجه با کارشناس صحبت کنید تا بهترین جک درب پارکینگ در همان رنج قیمتی که می خواهید به شما معرفی شود. جک های متنوعی از ایران، چینی و ایتالیایی گرفته تا آلمان و اسپانیا با قیمت ها و مشخصات فنی متفاوت در بازار موجود است که در ادامه تعدادی از این جک ها معرفی می شوند.

در هوای گرم تابستان یا زمستان سرد برای باز کردن درب ورودی حیاط یا پارکینگ باید ماشین خود را رها کنید و در را باز کنید و پس از ورود دوباره پیاده شوید و در را ببندید، پس فکر کنید که اگر بیرون بیایید چه می شود. فراموش کنید درب ماشین را قفل کنید، ممکن است مشکلاتی مانند آزار و اذیت یا سرقت وجود داشته باشد. با توجه به این چند نکته، بی دلیل نیست که جک درب پارکینگ را به عنوان یک سیستم هشدار مکان برای اطمینان از ایمنی و راحتی کار و منزل در نظر بگیریم. جک پارکینگی یک سیستم مکانیکی یا هیدرولیکی است که بدون دخالت دست و با استفاده از ریموت برای باز و بسته کردن در بر روی درب لولایی نصب می شود. در یک توضیح ساده تر، برای درب های سبک تر و ترافیک محدودتر از جک پارکینگی مکانیکی و برای درب های پرتردد و سنگین از جک هیدرولیک استفاده می شود.

جک درب پارکینگ از خانواده درب های اتوماتیک است که به صورت هوشمند باز و بسته می شود. جک های کنترل الکتریکی یا جک های پارکینگ به دو صورت استفاده می شوند: استفاده از کنترل از راه دور یا استفاده از سنسور چشمی. درب های جک دار (هیدرولیکی، گیربکسی و پنوماتیک) که در دسته درب های اتوماتیک قرار می گیرند، در مواقع لزوم با استفاده از سیستم هیدرولیک و الکترومکانیکی و با استفاده از ریموت کنترل دستی باز و بسته می شوند. از این درب ها برای سهولت تردد و امنیت در پارکینگ ها استفاده می شود. نوع دیگری از درب اتوماتیک، درب شیشه ای کشویی است که از سنسوری استفاده می کند که با تشخیص حرکت جلوی در، در مکان هایی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها و… به طور خودکار باز می شود.

تماس