در ادامه بعضی از نمونه کارهای کرکره برقی را ملاحظه می کنید

در ویدئو های زیر که ادامه هم هستند به نمونه کارهای نصب کرکره اتوماتیک (برقی) می پردازیم

آیا قصد دارید برای واحد تجاری خود کرکره اتوماتیک (برقی) نصب کنید؟

نصب انواع کرکره های برقی برای مغازه و پارکینگ در تهران

تعمیر و نصب کرکره های برقی خود را به ما بسپارید

بیشترین سابقه نصب کرکره اتوماتیک در تهران با 12 سال سابقه

تعمیر کرکره برقی 09122947890

تعمیر و نصب کرکره های برقی برای واحد های تجاری و پارکینگ در تهران و کرج

 

تعمیر و تعویض و عیب یابی قطعات کرکره برقی

تعمیر تیغه کرکره اتوماتیک
تعمیر موتور کرکره اتوماتیک
تعمیر مدار کرکره اتوماتیک
تعمیر ریل کرکره اتوماتیک
تعمیر اندیکپ کرکره اتوماتیک
تعمیر چشمی کرکره اتوماتیک

نصب کرکره برقی با کیفیت برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

09122947890

تعمیرات تخصصی و نصب

کاربرد کرکره های برقی

کرکره‌های برقی کاربرد فراوانی دارند، از انواع کاربرد کرکره برقی می‌توان برای درب ورودی کابین کامیون‌ها، گاراژها، آشپزخانه‌ها، مدارس، پارکینگ منازل، زندان‌ها، انبارها و … استفاده نمود. همچنین در برخی از کشورهای خارجی توسط دولت، یارانه‌ای برای خرید کرکره برقی پرداخت می‌شود. کرکره برقی به‌عنوان یک عایق قوی در برابر باد شدید و بارندگی می‌باشد و از آسیب‌دیدگی جلوگیری می‌کند.

انواع کرکره های برقی تجاری : برای انواع کرکره برقی تجاری و مغازه‌ها اغلب از کرکره‌های پلی کربنات شفاف استفاده می‌کنند که قابلیت دید و مشاهده از داخل و خارج وجود داشته باشد که این امر موجب می‌شود، اجناس داخل در معرض دید قرار بگیرند که شامل افزایش فروش و ایجاد امنیت است. موتور استفاده‌شده در این نوع کرکره‌ها متناسب با اندازه و ابعاد و میزان رفت‌وآمد مورداستفاده قرار می‌گیرد. موتورهای استفاده‌شده در کرکره برقی تجاری و مغازه‌ها با عرض دهانه بازشو تا 5متر از موتور تیوبلار استفاده می‌کنند و در عرض دهانه بازشو بیشتر از 7 متر از موتورهای ساید استفاده می‌شود.

انواع کرکره های برقی صنعتی : کرکره برقی استفاده‌شده در صنایع به دلیل عریض بودن دهانه بازشو درب‌ها برای عبور تعداد زیادی وسایل نقلیه سنگین و افراد، در طول شبانه‌روز باید نوعی از موتور ساید استفاده شود که قدرت بالایی داشته باشد تا بتواند عملکرد صحیحی را در طول زمان استفاده داشته باشد. همچنین تیغه‌های استفاده‌شده در این کرکره‌ها، باید از نوع سنگین و مقاوم رول گیتر فولادی باشد که مقاومت بالایی در مقابل ضربه و وزش باد دارد؛ همچنین عایق در برابر صداهای مزاحم ایجادشده در محیط کارخانه‌ها می‌باشد.

 

 

تماس