نصب کرکره برقی

ساخت ایتالیایی دارای ups همراه با موتور و لولوریل های کناری و کاور رایگان و لاستیک انتهایی

قیمت :با کلیه هزینه جوشکاری و نصب ریل و راه اندازی

نصب کرکره برقی
نصب کرکره برقی

تعمییر درب اتوماتیک,فروش اقساطی درب اتوماتیک,قیمت درب اتوماتیک,تعویض درب اتوماتیک,نصب درب اتوماتیک,درب ریموتی,تعمییر درب ریموتی,فروش اقساطی درب ریموتی, قیمت درب ریموتی,تعویض درب ریموتی,نصب درب ریموتی,درب شیشه ای,تعمییر درب شیشه ای,فروش اقساطی درب شیشه ای,قیمت درب شیشه ای,

نصب کرکره برقی

تعویض درب شیشه ای,نصب درب شیشه ای,درب کنترلی,تعمییر درب کنترلی,فروش اقساطی درب کنترلی,قیمت درب کنترلی,تعویض درب کنترلی,نصب درب کنترلی,قیمت ریموت کنترل,درب برقی کرکره,درب پارکینگ اتوماتیک,درب پارکینگ اتوماتیک,بهترین مارک جک پارکینگ,تعویض درب اتوماتیک قدیم با جدید

چگونه به نصب کرکره غلتک


کرکره های رول یک راه امن و جذاب برای محافظت از خانه شما است. اگر شما مفید هستید، ممکن است خودتان آنها را نصب کنید یا اگر ترجیح می دهید، آن را برای شما انجام دهیم. در هر صورت، در اینجا مراحل اولیه نصب کرکره های غلتکی است.

پنجره های کرکره ای عرضه شده چیست؟

برای نصب کرکره های غلتکی، مواردی وجود دارد که شما نیاز دارید. برای این منظور، کرکره های غلتکی با تمام قطعات و اتصالات لازم، سیستم کنترل (دستی یا الکتریکی)، هر کنترل اضافی مورد نیاز و دستورالعمل کامل در مورد نحوه اندازه گیری پنجره ها و نصب کرکره ها می آیند. شما نیاز به ارائه ابزارهای اساسی مانند یک مته چکش، پیچ گوشتی، یک اسکرو اسکرو، یک پاپ، یک سطح و تجهیزات اندازه گیری. ، پشتیبانی کامل نیز ارائه شده است.

فرآیند نصب کرکره های غلتکی

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که پنجره را اندازه گیری کنید. اگر شاتر روی دیوار نصب کنید، باید عرض عرض پنجره را اندازه گیری کنید و سپس کمی برای عرض راهنمای (کمی دقیق به خود شاتر بستگی دارد – تولید کننده شما به شما می گوید از عرض کامل برای اضافه کردن) سپس شما نیاز به اندازه گیری ارتفاع پنجره و سپس اضافه کردن ارتفاع pelmet.

برای اندازه گیری شاتر که درون پنجره نصب می شود، عرض پرده پنجره را اندازه گیری کنید و کم کنید تا بتوانید شاتر را جا بگذارید (باز هم سازنده به شما دقیقا چقدر محاسبه می کند). برای ارتفاع، ارتفاع پنجره باز کردن در مقابل آجر را اندازه گیری کنید.

هنگامی که شما ویندوز خود را با دقت اندازه گیری می کنید، می توانید سبک، رنگ و روش عملیات شاتر را انتخاب کنید و آنها را برای تحویل سفارش دهید.

 با باز کردن همه قطعات از جعبه شروع کنید. علامت گذاری به کجا که شما نیاز به تمرین در راهنمای شاتر. اطمینان حاصل کنید که شما در حال رفتن به آجر جامد و نه ملات هنگامی که راهنماهای به دیوار ثابت شده است. حفاری های کوچک را از طریق بخش های توخالی از راهنماهای حفاری کنید.

حفاری های بزرگتر را از طریق سوراخ های یکسان متصل کنید تا بتوانید از سر پیچ عبور کنید.

اگر دیوار هیچ حفره ای نداشته باشد، شما باید از طریق سوراخ سوراخ 10 میلیمتر سوراخ سوراخ سوراخ سوراخ سوراخ سوراخ را ببندید تا با ارتفاع که دیوار به کار می اندازد، شاتر به کار گرفته شود تا شما بتوانید کابل موتور را از طریق دیوار هدایت کنید.

گام بعدی این است که پایه های پایه را روی انتهای جعبه قرار دهید. برای یک دیوار بدون حفره، یک سوراخ را در انتهای جعبه سوراخ کنید و سیم موتور را از طریق سوراخ و به بخش راهنمای توخالی و خارج از سوراخ که برای کابل شما حفاری شده است، سیل کنید.

 بعد از آن باید حفره ای را از طریق دیوار به داخل خانه مترو کنید تا بتوانید کابل را از طریق آن عبور دهید.

اگر دیوار شما دارای یک حفره باشد، تنها چیزی که باید انجام دهید این است که یک سوراخ را از پشت پوشش بالا بگیرید که موتور روشن است و سیم آن را از طریق این سیم پیچ می کند تا در بالای پلت فرم قرار گیرد.

راهنمایی هایی را که روی پایهای صفحات پایه انداخته اید را بگذارید و آنها را بچرخانید تا آنها را در محل نگهداری کنید.

بعد، سطح شاتر را نگه دارید و در جای خود قرار دهید. از طریق سوراخ های سوراخ شده ای که در مسیر هدایت شده اند، مته سوراخ کنید و از شاخه ها و پیچ های مارپیچ استفاده کنید تا شاتر را به دیوار نگه دارید.

برای یک دیوار با حفره، سوراخ را از طریق سنگ تراشی حفاری کنید تا زمانی که به حفره برسید، درست بالای کابل موتور.

کابل را از طریق یک سوراخ مطابق در داخل خانه را بکشید و کابل را از طریق آن بکشید. دیوار بیرونی را با سیلیکون مهر و موم کنید. سپس می توانید کابل را به اپراتور وصل کنید (به برق نیاز دارید).

هنگامی که موتور نصب می شود، اطمینان حاصل شود که سوئیچ خاموش باشد، شاتر را به حالت کاملا پایین بچرخانید و از ابزار خاصی استفاده کنید تا بیشترین پیچ را در سر ساعت موتور ایجاد کنید تا موتور در حال حرکت باشد.

 به آرامی به سمت عقب در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا موقعیت دلخواه خود را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس