جک پارکینگ غرب تهران

که با نام‌های جک برق درب، درب اتوماتیک پارکینگ و جک درب ریموت کنترلی پارکینگ شناخته می‌شود. در سه مدل فراز 4p، 4L و 4S تولید می‌شود. این وسیله به طور کلی وسیله‌ای است که به باز و بسته شدن درب ورودی حیاط یا درب پارکینگ منزل و یا حتی محل کار به طور اتوماتیک و با کمک یک ریموت انجام داده می‌ شود. در این مقاله به بررسی انواع مختلف جک پارکینگ و مزایای استفاده از آن را بررسی می‌کنیم. با ما در ادامه این مقاله همراهی کنید.

اجزای جک پارکینگ

هر کدام از این اجزا به طور دقیق و متناسب با کار خود ارتباط و فرمان‌بری می‌کند.

معایب جک پارکینگی

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم اجزای تشکیل‌دهنده در جک پارکینگی در کنار هم باید کار کنند. هر یک از اجزا اگر به درستی عمل نکنند باعث ایجاد مشکلات و تشکیل فرآیند خرابی در آن می‌شود.

از متداول‌ترین و رایج‌ترین مشکلاتی که ممکن است  به وجود بیاید عبارت است از:

بهترین مارک‌ جک پارکینگ

 

نکاتی که باید در هنگام خرید جک بدانید

به طور کل باید در هر شرایطی برای خرید هر وسیله‌ای به نکات و مواردی برای بهبود عملکرد و رعایت امنیت و مقاومت آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. اگر در هنگام خرید به نکات درست و حرفه‌ای توجه نکنید، در آینده‌ای نه چندان دور هزینه‌ی بیشتری برای تعمیر آن می‌پردازید.

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در هنگام خرید جک در نظر داشته باشید، راحتی در باز و بسته شدن بدون و سر صدا، موتور پرقدرت، امنیت بالا و مقاومت بالا در برابر فشاراست.

موتور پر‌قدرت از مواردی است که باید در هنگام خرید جک پارکیینگ به آن توجه ویژه‌ای داشت، در برخی از ساختمان‌ها که از درب‌های بزرگ و سنگین استفاده می‌شود باید در نظر داشت که موتور قوی‌تری استفاده شود زیرا در مدت کوتاه به مشکل بر می‌خورید.

در نهایت برای یک خرید موفق باید عوامل زیادی دقت داشت. سطح کیفیت، کاربرد موتور یا بازوها، برند سازنده و وزن و عرض درب پارکینگ شما از دیگر عوامل و ویژگی‌هایی است که در هنگام خرید جک پارکینگ باید در نظر داشت.

جک پارکینگی هیدرولیک

جک هیدرولیک وسیله‌ای است که در آن نیرویی بر روغن موجود در استوانه کوچک وارد می‌شود. این نیرو سبب می‌شود تا روغن غیرقابل تراکم به استوانه بزرگ منتقل شود تا روغن به پیستون استوانه فشار آورده و باعث می‌شود تا باری که بر روی استوانه است بلند شود. فرآیند کار در ماشین‌های سنگین مانند جرثقیل نیز همین‌گونه است.

در جک پارکینگ هیدرولیک،  گیربکس وجود ندارد و به جای آن یک الکترو موتور 220 ولت فشار روغن را وارد سیلندر جک میکند.

جک پارکینگی الکترومکانیک

جک الکترومکانیکی از یک موتور تشکیل شده است که از استاتور و آرمیچر تشکیل شده است. گاهی استاتور ولتاژ اعمال می‌شود و روتور در آن شروع به حرکت می‌کند. این جک از نیرو مکانیکی و الکترونیکی برای باز و بسته کردن خودکار درب پارکینگ استفاده می‌کند و نیاز به نگهداری و تعمیرات کمی دارد. از مزایای جک پارکینگ الکترو مکانیک می‌توان به قیمت مناسب، تنوع مدل به همراه قدرت مختلف و عدم نیاز به تخصص بالا برای نصب آن اشاره کرد. تنها عیب کوچک در این نوع جک، محدودیت برای ترددهای بالا است.

مزایای استفاده از جک پارکینگ

1. افزایش امنیت

با استفاده از جک پارکینگ، امکان دسترسی غیرمجاز به محل پارکینگ یا ورودی حیاط کاهش می‌یابد و امنیت محیط افزایش می‌یابد.

2. راحتی و سرعت

با استفاده از جک پارکینگ، امکان باز و بسته شدن درب به طور اتوماتیک و بدون نیاز به خروج از خودرو وجود دارد که این امر باعث صرفه‌جویی در زمان و انرژی می‌شود.

3. استفاده آسان

جک پارکینگ با استفاده از یک ریموت کنترلی قابل کنترل است و به راحتی قابل استفاده است.

4. زیبایی و ظاهر

استفاده از جک پارکینگ باعث زیبایی و بهبود ظاهر محیط پارکینگ یا ورودی حیاط می‌شود.

5. کاهش نیاز به نیروی انسانی

استفاده از جک پارکینگ باعث کاهش نیاز به نیروی انسانی برای باز و بسته کردن درب می‌شود.

با توجه به مزایای فوق، می‌توان گفت که استفاده از جک پارکینگ به طور کلی مزایای زیادی دارد و برای افرادی که به دنبال افزایش امنیت و راحتی در استفاده از درب ورودی خود هستند، این وسیله بسیار مناسب است.

از دیگر مدل‌های جک‌های پارکینگ می‌توان به جک پارکینگ بازویی، جک پارکینگ ریلی، جک پارکینگ ریلی کشویی نام برد، اما مهم‌ترین و معروف‌ترین مدل جک هیدرولیک و الکترومکانیک است.

ویژگی جک

شما می‌توانید  درب ورودی حیاط، درب پارکینگ منزل یا محل کار را به طور اتوماتیک باز و بسته کنید، و از طریق یک ریموت کنترلی آن را کنترل کنید. این وسیله با نام های مختلفی مثل جک برق درب، درب اتوماتیک پارکینگ و جک درب ریموت کنترلی پارکینگ شناخته می‌شود. این وسیله با استفاده از یک ریموت کنترلی قابل کنترل است و به راحتی می‌توان از آن برای ورود و خروج از محل استفاده کرد.

استفاده از جک پارکینگ مزایای زیادی دارد. اول از هر چیز باعث راحتی و سهولت در استفاده از آن به دلیل اتوماتیک بودن عملکرد آن است. می‌توانید با کمک ریموت کنترلی قادر به باز و بسته کردن درب پارکینگ خود هستید. همچنین، جک پارکینگ به شما امنیت بیشتری می‌دهد.

با استفاده از جک پارکینگی، در زمان و انرژی صرفه جویی می‌کنید.. از طرفی، نصب و راه‌اندازی جک پارکینگ نیاز به متخصص دارد، تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید. پس، استفاده از جک پارکینگ برای شما می‌تواند بسیار مفید باشد و بهترین راه برای اتوماسیون و بهبود سهولت و امنیت درب پارکینگ شما باشد.

در این مقاله با انواع جک پارکینگی و مزایا و معایب آن صحبت کردیم. چنان‌چه به جک پارکینگ نیاز داشتید یا قصد تعمیر داشتید با ما تماس بگیرید و تجربه‌ای حرفه‌ای برای تعمیرخود داشته باشید. تیم ما اعتماد، دقت و سرعت در خدمت رسانی را با همراهی تکنولوژی پیشرفته فراهم می‌کند. همین حالا با متخصصان ما تماس بگیرید و مشکلات جک پارکینگ خود را به راحتی و بهترین شکل ممکن حل کنید.

 

تعمیر جک

تماس