جک پارکینگی

جک پارکینگی 09124372935 مینا درب

جک پارکینگی مینا درب:تکنولوژیی که در جک پارکینگی به کار رفته است واقعا در نوع خودبهترین است در اوایل پیدایش آن شاید کمتر کسی باور می کرد که درب به صورت خود به خودی و بدون دخالت دست انسان باز شود اما رفته رفته وقتی که مردم کارآیی آنرا دیدند واقعا پی به مزیت ها و ویژگی های آن بردند و سعی کردند تا برای راحتی کار خود جک پارکینگی مینا درب را خریداری و نصب کنند

.اما همانطور که ذکر شد برای بکارگیری جک پارکینگیمینا درب یکسری محدودیت نیز وجود دارد مثلا درب های ورودی خیلی بزرگ را جک پارکنیگی نمیتواند تکان دهد بدلیل اینکه این درب ها سنگین هستند و ساختار و موتور جک پارکینگیمینا درب توانایی و قدرت باز کردن و تکان دادن درب ورودی را ندارد

البته اغلب ساختمان های مسکونی و اداری دارای درب هایی مینا دربدر ابعاد استاندارد هستند و کمتر دری را میتوانید مشاهده کنید که اندازه و ابعاد غیر استاندارد و بزرگ داشته باشد مگر در شرایط و مکانهایی خاص مانند درب کارگاه ها و گاراژها که حتی برای نصب آن درب ها نیازمند جرثقیل است به هر حال جک پارکینگی مینا دربرا میتوانید در همه جا استفاده کنید اما دیدید که در موارد کمی امکان این کار وجود ندارد و از توان جک پارکینیگی این کار خارج است و باید به فکر دیگری باشید.

حتما برای شما هم پیش آمده که برای باز کردن درب پارکینگمینا درب خود مجبور شوید تا از خودرو خود پیاده شوید و اقدام به باز کردن درب پارکینگ خود کنید اما پیاده شدن از ماشین در هوای سرد و بارانی و برفی کمی سخت است و به قولی تنبلی را برای شما دارد اما اگر کمی بیشتر فکر کنیم میبینیم که واقعا پیاده شدن از خودرو در شرایط نامساعد هوایی واقعا سخت است

تعمیر کرکره مغازه  09124372935برای ایمن نگه داشتن ملک شما ضروری هستند. می دانیم که یک کرکره برقی خراب یا دارای نقص فنی، نیازمند تعمیرات فوری و ضروری است. به همین دلیل گروه نگه داری و تعمیرات کرکره های برقی ما، 24 ساعته، در 356 روز سال برای ارائه خدمات به شما آماده هستند.

آیا کرکره برقی شما دچار مشکل شده است؟ یک تماس فوری با گروه ما، باعث می شود خدمات سریعی از گروه متخصصان و تکنسین های حرفه ای ما دریافت کنید.

تعمیرات کرکره برقی سودمند

تعمیرات کرکره های برقی

تعمیر کرکره مغازه

در بیشتر اوقات، گروه تکنسین تعمیرات کرکره های برقی ما می توانند به سرعت مشکل کرکره برقی شما را حل کنند. همین که تعمیرکاران ما موقعیت را بررسی و ارزیابی کنند، تجهیزات و کارهای لازم برای تعمیر کردن کرکره آسیب دیده یا خراب را به شما می گویند. اگر تعمیرات کرکره های برقی نیازمند قطعاتی برای تعویض باشد، قبل از اینکه کار را ادامه دهیم شما را در جریان قرار می دهیم و از شما تصدیق می گیریم.

خدماتی که برای تعمیر سیستم های درب اتوماتیک ارائه می دهیم شامل این موارد می شود:

  • کرکره های برقی

  • کرکره های اتوماتیک

  • درب های اتوماتیک

  • درب برقی

  • درب کنترلی

  • درب پارکینگ

  • درب های صنعتی

  • دروازه ها و موانع پارک ماشین

  • و …

بعد از اینکه به شما کمک کردیم تا راه حل مناسب برای تعمیرات کرکره های برقی را انتخاب کنید، می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که هر یک از متصدیان ما کاملا آموزش دیده هستند و به شیوه درست حفظ و نصب آگاهی کامل دارند.

یادداشت کردن تعمیرات کرکره های برقی

بهتر است شما هر از گاهی از یک مهندس سرویس قطعات بخواهید تا نگاهی به کرکره شما اندازد. در این شرایط آن فرد می تواند هر نوع پوسیدگی غیرطبیعی و از هم گسیختگی یا آسیبی که به کرکره برقی شما وارد شده است را شناسایی کند و پیش از آسیب جدی آن را حل کند.

تعمیر کرکره مغازه یا برای درب ورودی اصلی پارکینگ و یا برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه به پارکینگ بعد از درب اصلی به عنوان درب دوم (درب پیلوت) نصب می شود. باید توجه داشت که کرکره برقی چه به عنوان درب اصلی پارکینگ و چه بعنوان درب دوم و یا درب بعد از رمپ نصب شود نحوه ی اجرا و نوع موتور و تیغه آن تفاوتی ندارد و در مجموع با توجه به اینکه کرکره برقی بصورت رنگ آمیزی شده و به همراه موتور نصب می شود بسیار سریعتر و البته ارزانتر و مقرون بصرفه تر از ساخت درب آهنی و نصب جک برقی پارکینگ می باشد ، ولی حتماً باید در ساخت آن نکات ریز فنی مورد توجه قرار گیرد و در صورت امکان به رنگ های غیر سفید ساخته شود تا اینکه با نمای ساختمان هماهنگی بیشتری داشته باشد. 

فرض کنید در باران شدید با ید حداقل یک دقیقه ای زمان برای باز کردن قفل ها و چفت های درب وقت بگذارید و به قول قدیمی ها زیر باران موش آب کشیده شوید و کاملا خیس شوید. البته این مشکل فقط شما نیست اغلب افراد این مشکل را دارند و درب های مینا درب برقی و اتوماتیک نیست و بایستی این مشقت باز کردن درب را به خود بدهند اما پیش خود میگوئید که با این همه پیشرفتی که در علم وجود دارد و با این همه افزایش تجهیزات تکنولوژی واقعا چرا فکری برای این درب مینا درب نکرده اند تا برای باز و بسته کردن آن این همه مشقت نکشیم ! بله درست است اما این مشکل در حال حاظر حل شده است و تا ده سال پیش میشد از این مشکل گلگی کرد فقط کافیست که یک مقدار به زبان عامیانه سر کیسه خود را شل کنید و کمی بودجه را برای حل مشکل درب در نظر بگیرید حتما در برخی از ساختمان ها و پارکینگ ها دیده اید که درب ها دارای ریموت هستند و به طور خودکار توسط یک ریموت کنترلر درب باز و بسه میشود در واقع چیزی که شما میخواهید اینجاست:

جک های پارکینگی مینا درب آیتم اصلی فرایند باز و بست خودکار درب های ساختمان

این فرآیندی که به صورت خودکار و با کنترل از راه دور انجام میشود وابسته به جک پارکینگی مینا درب است این وسیله بری جابجایی درب های پارکینگی و ساختمانی است و توسط برق و موتوری که در جک پارکینیگی قرار دارد کنترل و جابجا میشود با ابداع جک پارکینگی کمک شایانی به بشریت شد و باعث شد که از تداخلات انسانی جلوگیری شود اختراع جک پارکینگی پس از گذشت مرحله آزمون و خطا توانست با استقبال خوبی واقع شود اما در اوایل پیدایش جک پارکینگی با یک سری مشکلات و خطاهایی مواجه شدیم که خوشبختانه در گذر زمان و رفع ایرادات توسط تولیدکنندگان این مشکلات حل شد.

جک پارکینگی زیر سقفیمینا درب

 جک های زیر سقفی را عموما در اماکنی مثل پارکینگ منازل ویلایی و گاراژ ها استفاده میکنند و در نوع خود یکی از بهترین انواع بوده و کیفیت و کارکرد بسیار خوبی دارد.

لازم است که شما یک یادداشت ثبت شده از نگه داری و تعمیرات کرکره های برقی خود داشته باشید. در این یادداشت باید تمام سرویس ها و کارهای تعمیراتی که بر روی کرکره برقی شما انجام داده شده است، نوشته شود. در این شرایط تعمیرکاران به راحتی آسیب را شناسایی و آن را حل می کنند.
به علاوه، تضمین می کنیم درب هایی که برای شما فراهم می کنیم، بهترین کیفیت را دارند و گروه ما تضمین می کند که این درب ها تا چندین سال بدون هیچ گونه آسیبی برای شما کار خواهند کرد.
تکنسین ها و متخصصان تعمیراتی ما یک سیستم مدیریت با کیفیت دارند. آنها تحت آموزش های مربوطه خاص قرار گرفته اند و می توانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

نصب جک پارکینگی مینا درب

پس از بررسی های لازم برای خرید جک پارکینگی زمان آن فرا رسیده است تا برای نصب ان اقدام کنید که از همان محل خرید میتوانید این خدمات را دریافت کنید توجه داشته باشید که فرد نصاب باید تجربه و تبحر خاصی را در این زمینه داشته باشد چون نصب جک ساده نیست و خود شما هم مطمئنا نمیتواند آنرا نصب و اجرا کنید زیرا ابزارهای مختلفی را برای نصب آن باید به کار بگیرید و خطا و سوتی دادن در نصب میتواند موجب اختلال در باز و بسته کردن درب شود.جک پارکینگی با ولتاژ ۲۲۰ ولت و برق شهری کار میکند و درون آن دارای یک مولد برق جهت تنظیم شدت جریان و آمپر وجود دارد تا در صورت بروز نوسانات برقی دچار سوختگی نشود.

همچنین در صورت قطعی برق هم میتوان از سیستم یو پی اس بهره گرفت این سیستم میتواند در صورت فقدان نیروی الکتریسیته باعث به کار افتادن جک پارکینگی شود که حدود ده بار در شبانه روز امکان این جابجایی توسط یو پی اس وجود دارد.

جک بازویی مینا درب:

از مهمترین اجزا و قطعات جک پارکینگی مینا درب میتوان به جک بازویی و ریموت و فلاشر و چشمی اشاره کرد که در صورت فقدان هر کدام از این تجهیزات جک پارکینگی نمیتواند به حرکت در آید .برای مثال چشمی زمانی  که شما توسط ریموت فرمان باز شدن یا بسته شدن درب را به رسیور برسانید کار میکند چشمی از طریق دریافت سیگنال ها و اشعه های نوری این فرمان را دریافت میکند و سپس درب را باز و یا بسته میکند.فلاشر هم زمانی عمل میکند که درب در حال باز و یا بسته شدن باشد و نشان دهنده و هشدار دهنده میباشد که بسیار مفید است تا شما از طریق هشدار آن متوجه شرایط درب خود باشید.

خرید جک پارکینگی مینا درب:

درهنگام خرید جک پارکینگی مینا درب حتما به این موضوعات و نکات توجه داشته باشید تا بهترین جک پارکینگی را خریداری کنید.قدرت جک پارکینگی را حتما در نظر بگیرید زیرا برخی از جک ها توانایی جابجایی درب های سنگین را ندارد و در فرآیند حرکت درب حتما با مشکل مواجه میشوید.به برند و شناسنامه محصول مورد نظر حتما نگاه کنید و در صورت اطمینان از اصل بودن آن خرید خود را انجام دهید.تعداد دفعاتی که جک پارکینگی مینا درب میتواند در یک ساعت کار کند میتواند ملاک بسیار مهمی در هنگام انتخاب و خرید باشد پس توجه ویژه ای بر اساس نیاز خود به این موضوع داشته باشید.

چند نکته حساس که باید هنگام خرید جک پارکینگی مینا دربمورد توجه قرار گیرد:

تعداد ریموت ها باید کافی باشد در غیر اینصورت باید برای کپی کردن آنها هزینه های گزافی را نیز پرداخت کنید.گارانتی محصول باید دربسته بندی وجود داشته باشد تا زمانی که در عملکرد جک پارکینگی مینا درب اختلالی به وجود آمد بتوانید به صورت رایگان آنرا سرویس کنید.وزنی که جک پارکینگی باید متحمل شود متغیر است پس قبل از خرید از کارشناسان و پرسنل فروشگاه درخواست بازدید از محل نصب را کنید تا بر حسب درب پارکینگ خود جک پارکینگی را نصب کنید حدودا جک پارکینگی باید وزنی بالغ بر ۳۰۰ کیلو گرم را تحمل کند.

جک پارکینگی مینا درب با طول عمر بالا و قیمت مناسب

کلیه محصولاتی از جمله  جک پارکینگی مینا درب با گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله بوده و کیفیت درجه یک , طول عمر بالا , قیمت مناسب نسبت به محصولات مشابه در بازار از جمله ویژگیهای اصلی آنها میباشد.

محصولات ایتالیا را با قیمت ایرانی به شما تحویل میدهیم . تا راحتی و آسایش را بتوانید با قیمت مناسبی و در بازه زمانی بسیار طولانی تر تجربه کنید.

 جک پارکینگی مینا درب

اگر به دنبال راحتی و آسایش و امنیت هستید جک پارکینگی مینا درب محصول کشور ایتالیا گزینه ای ایده آل و  با قیمت مناسب براش شماست تا برای همیشه مشکلاتی که با درب های پارکینگی مینا درب دارید را به تاریخ بسپارید و گام در راهی نو و آسایشی پایدار نهید .

جک های پارکینگی کلاسیک مینا درب و مردن آکام ترک با استفاده از تکنولوژی روز اروپا تولید میشوند و در بهترین مواد اولیه درست شده اند .

 

چگونه جک های پارکینگی  مینا درب را بخریم؟

برای خرید محصولات  مینا درب لازم نیست خیلی به دردسر بیافتید و یک تماس فاصله بین ما و شماست تا کارشناسان فروش , نصب یا پشتیبانی ما شما را راهنمایی کرده و خدمات موردنیازتان را دریافت نمایید.

تنوع در طراحی و قابلیت نصب روی انواع درب های اتوماتیک پارکینگی مینا درب اسلایدی , لولایی و.

قیمت جک پارکینگی مینا درب09124372935

سعی کنید هنگام خرید جک پارکینگی مینا درب نوع مرغوب آنرا تهیه کنید و گول قیمت های پائین را نخورید چون جک پارکینگی مینا درب باید چنیدن سال به طور مداوم کار کند و پیوسته باز و بسته شود در غیر اینصورت و در صورت خرید جنس نامرغوب ممکن است پس از گذشت مدت زمان بسیار کوتاهی جک پارکینگی خراب شود و جک های مینا درب آن از کار بیفتد.شرکت آکام ترک جزو وارد کنندگان و تولیدکنندگان برتر جک پارکینگی مینا درب میباشد و از مرغوب ترین کالا ها و اجناس در مجموعه برخوردار است.

 

error: سلام !!You can contact Engineer Goodarzi at 09126756940, Thank you
Call Now Buttonتماس