بررسی تخصصی درب اتوماتیک لولایی بی اف تی مدل phobos

مشخصات کلی :

قیمت عالی با امکانات خوب و قابلیت پشتیبانی از باطری

پیشنهاد اول ما برای یک جک ۲۴ ولت مدل bftphobos

این مدل قابل مقایسه با زومر تویست sommer twist 200 آلمان می باشد اما کم هزینه تر از آن می باشد .

درب اتوماتیک لولایی بی اف تی جزو برترین برند های درب اتوماتیک می باشد که ساخت کشور ایتالیا است . این درب از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و مناسب برای اکثر درب های لولایی است.از نظر ساختار طراحی بسیار زیبا است و با تمامی شرایط محیط مطابقت دارد . نحوه عملکرد این دستگاه به صورت الکترومکانیک بوده و این بدین معنا است که اگر با قطعی برق مواجه شدید می توانید با استفاده از کلید خلاص کن این دستگاه را  باز و بسته نمایید.

مقدار ولتاژ مورد استفاده برای این دستگاه نیز مانند اکثر درب های اتوماتیک ۲۲۰ ولت شهری است و قدرت موتور آن ۲۰۰۰ نیوتون است . سرعت باز و بسته شدن این درب ۱۴ ثانیه می باشد که با در نظر گرفتن میزان تردد ۱۰ واحد و وزن درب ۲۵۰ کیلومتر این سرعت ، سرعت مناسبی است .

معرفی اجمالی جک درب اتوماتیک پارکینگ بی اف تی مدل فوبوس

درب پارکینگی بی اف تی مدل فوبوس محصول دیگری از برند بی اف تی می باشد که موفق شده حسابی در دل کاربران ایرانی جا باز کند. زیبایی ظاهری دلپسند و مشخصات فنی قابل توجه را می توان از عواملی نامید که در محبوبیت این محصول تاثیرگذار بوده است. بی اف تی که همواره به کیفیت و دوام بالا شهرت دارد، این خصیصه را هم در درب ریموتیPHOBOS  رعایت کرده، تا همچنان با پایبندی به اصول خود یکی از با کیفیت ترین محصولات بازار لقب بگیرد.

درب پارکینگ

مشخصات فنی جک بی اف تی

مشخصات فنی درب اتوماتیک BFT Phobos bt

جک بی اف تی که به تازگی از مدار فرمان جدید تالیا رو نمایی کرده، آن را در جک در بازکن مدل فوبوس خود هم به کار برده است.  خبری از برنامه های غیر کاربردی و گیج کننده مدار فرمان های قبلی، در این مدارفرمان نیست. و جک بی اف تی توانسته است با  این اقدام استفاده ی آسانی را برای کاربران درب اتوماتیک فوبوس فراهم بیاورد. 

همچنین جک درباز کن پارکینگ فوبوس مدل بی اف تی دو سرعته است و با سرعت دوم قابل تنظیم وارد بازار می شود. جک های پارکینگی بی اف تی را باید تنها جک موجود بازار نامید که در برابر فشار خارجی مقاومت می کنند و می توانند این فشار را به عقب برانند. همچنین این درب اتوماتیک که از قدرت پشت جک بالایی برخودار است، با یک شوک وارده به درب، درب را به شکلی بسیار محکم در جای خود نگه می دارد. توانایی به حرکت درآوردن درب های 250 کیلوگرمی تا سقف 4 متر برای هر لنگه از دیگر مشخصات فنی این جک می باشد، تا جک اتوماتیک بی اف تی مدل فوبوس به نمونه ای توانمند وکامل تبدیل بشود.

ویژگی های BFT Phobos

ویژگی های جک دربازکن ریموت کنترلی بی اف تی مدل فوبوس

جک برقی بی اف تی مدل فوبوس جکی ست با بدنه آلومینیومی براق، که بدنه براق آن زیبایی دو چندانی را برایش فراهم آورده است. بی نیازی از سرویس و نگهداری برای مدتی طولانی، همچنین دوام و عمر بالا، همه ویژگی هایی هستند که جک دربازکن ریموت کنترلی بی اف تی از آن بهره گرفته است. تا BFT همچنان برندی ارزنده در بازارلقب بگیرد. اگربه دنبال خرید جکی هستید تا برای مدت های طولانی شما را به دردسر نیندازد، درب کنترلی بی اف تی فوبوس می تواند گزینه ای بسیار مناسب باشد.

نقات قوت

نقاط ضعف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس