مزیت های تعمیر درب اتوماتیک :آیا در حال ساخت یک ملک جدید هستید و درباره این بحث می‌کنید که آیا یک درب اتوماتیک نصب کنید یا خیر؟ در اینجا به شماری از مزیت های تعمیر درب اتوماتیک  اشاره شده است که شک و تردید شما را برطرف می‌کند.

مشتریان مزیت های تعمیر درب اتوماتیک را ترجیح می دهند

تحقیقات نشان داده است که مشتریان ارزش بیشتری به درب های اتوماتیک می‌دهند؛ یعنی نزدیک به 99% مردم درب های اتوماتیک را به درب های دستی ترجیح می‌دهند. طبق تحقیقاتی که از مشتریان انجام شد، مهم‌ترین جاهایی که باید درب های اتوماتیک داشته باشند، این موارد هستند:

تحقیق همچنین نشان داد که اداره‌های پست نیز، یک محل مهم برای داشتن درب‌های اتوماتیک هستند، اما اغلب این امکانات در آن‌جا دیده نمی‌شود، مخصوصا در شعبه‌های کوچکتر.

یکی از مزیت های تعمیر درب اتوماتیک ، تنوع آنها است

چندین نوع درب اتوماتیک، در اندازه‌ها، رنگ‌ها و طرح‌های مختلف در دسترس هستند. انتخاب شما محدود به آن نوع درب های اتوماتیکی نیست که در خواربار فروشی محل خود می‌بینید.

انتخاب‌ها شامل این موارد می‌شود:

مزیت های درب اتوماتیک

راحتی مزیت های تعمیر درب اتوماتیک

مهمانان شما از اینکه مجبور نباشد یک درب فلزی سنگین را باز کند، قدردانی خواهد کرد؛ مخصوصا اگر آن‌ها کودکان نوپا داشته باشند یا گروهی باشند یا عجله داشته باشند. بنابراین یکی دیگر از مزیت های درب اتوماتیک ، راحتی افراد است.

یکی از پاسخ‌دهنده‌های تحقیق بیان کرد: «بیایید درب‌ها را نه تنها برای معلولین، بلکه برای راحتی همه طراحی کنیم.”

درک عمومی بهبود یافته

شاید عجیب به نظر رسد، اما وجود درب های اتوماتیک می‌تواند به بازدیدکنندگان کمک کند تا شما را به‌عنوان رهبر در صنعت ببیند. درب های اتوماتیک درکی ایجاد می‌کنند که کسب و کار شما پیشرفته است و می‌تواند به‌طور ناخوداگاه کمک کند تا قیمت‌های بالاتری برای محصولات و خدمات خود درنظر بگیرید.

راحتی در استفاده و نگهداری

درب های اتوماتیک پیشرفته‌ی امروزی، با بهترین کیفیت و استانداردهای ایمنی ساخته شده‌اند. با نصب درست، کمی تعمیر و نگهداری منظم، عملیات روزانه مستقیم و بدون هیچ مشکلی انجام خواهد شد.

درب اتوماتیک

منفعت در هزینه

درب های اتوماتیک خیلی اقتصادی‌تر از چیزی هستند که شاید شما فکر کنید. وقتی در حال محاسبه اعداد هستید، یادتان نرود ویژگی ذخیره انرژی و طول عمر درب های اتوماتیک را در نظر بگیرید. درب های اتوماتیکی که به ‌درستی نصب شده‌اند و نگه‌داری شده‌اند، خودشان ارزش خود را نشان می‌دهند.

ذخیره انرژی

وقتی نوبت به مصرف انرژی می‌رسد، شاید فکر کنید که نصب درب های اتوماتیک بهای زیادی برای شما خواهد داشت، اما موضوع این نیست. درب های اتوماتیک هر بار که لازم باشد باز می‌شوند و هر بار بسته می‌شوند، از اینرو به‌طور موثر مانع هدر رفتن انرژی می‌شود و به‌طور چشمگیری هزینه‌های سرمایشی و گرمایشی سالانه را کاهش می‌دهد. راه‌های زیادی برای بهینه سازی ذخیره انرژی شما وجود دارد که شامل نصب یک درب تاب خورنده کم مصرف است که دسترسی آسانی برای کسانی که به آن بسیار نیاز دارند، فراهم می‌کند. بنابراین یکی از مزیت های درب اتوماتیک ، ذخیر انرژی می باشد.

ایمنی

وقتی درب های اتوماتیک به خوبی نصب شوند و به‌طور منظم معاینه فنی شوند، دسترسی ایمن و دائمی به ملک شما فراهم می‌کنند.

 

 مزیت های تعمیر درب اتوماتیک:

بعضی از مشکلات درب های اتوماتیک این موارد هستند:

نصب و نگهداری

فرایند نصب درب های اتوماتیک نیازمند یک متخصص حرفه‌ای است تا این کار به درستی و به‌طور موثر صورت گیرد. آن‌ها همچنین نیازمند تعمیر منظم و معاینه فنی هستند تا عملکرد درست را تضمین کند که می‌تواند گران نیز باشد. این به این معنی است که هزینه‌ها با نصب به پایان نمی‌رسد. اگر تعمیرات لازم باشند، بخش‌هایی که باید جایگزین شوند می‌توانند هزینه‌بردار باشند. گاهی اوقات بخاطر قطعی برق، دروازه‌های برقی از کار می‌افتند که باعث ناراحتی شده و شما مجبور می‌شوید، به طور دستی در را باز یا بسته کنید؛ گاهی اوقات مجبور هستید با یک متخصص تماس بگیرید.

قیمت گذاری

درب اتوماتیک قطعا در مقایسه با همتای دستی خود هزینه بردار تر است. بخاطر وجود ویژگی‌های اتوماتیک زیادی، تهیه درب های اتوماتیک می‌تواند گران باشد و بودجه زیادتری نیاز داشته باشد. به‌علاوه، در صورت خرابی، آن‌ها نسبت به درب های قدیمی، هزینه‌بردار تر هستند.

تمیز کردن

تعمیر سنسور درب های اتوماتیک تمیز کردن درب های اتوماتیک سخت است؛ چرا که باید آن را جلا دهید و بخش های درونی مانند فنر ها و غیره را روغن کاری کنید تا مانع از زنگ زدن آن شوید. دروازه‌های فلزی شاید نیاز به رنگ کاری دوباره و تعمیر داشته باشند تا زنگ نزنند.

همانطور که می‌بینید، مزیت های تعمیر درب اتوماتیک  بیشتر از زیان های آن است. حال با توجه به مزیت های تعمیر درب اتوماتیک ذکر شده در بالا، می‌توانید به راحتی این نوع درب ها را انتخاب کنید و از آن‌ها لذت ببرید.

 

تماس