توضیحاتی در مورد تمامی قطعات درب اتوماتیک شیشه ای و تعمیر آن …

توضیحاتی در مورد تمامی قطعات درب اتوماتیک شیشه ای و تعمیر آن …

درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک به طور عمده از اجزای زیر تشکیل شده‌اند:

 • شیشه سکوریت: این شیشه‌ها از جنس شیشه سکوریت با ضخامت معمولاً افزون بر شیشه‌های معمولی ساخته شده‌اند. شیشه سکوریت مقاومت بالایی در برابر ضربه و شکستن دارد و در صورت تخریب، به شکل قطعات کوچک و بدون حاشیه تیغه‌ها شکسته و به این ترتیب ایمنی را افزایش میدهد.
 • توضیحاتی در مورد تمامی قطعات درب اتوماتیک شیشه ای و تعمیر آن ...کاور آلومینیوم یا استیل: کاورهای سمت‌های درب که به عنوان بخش‌های زیبایی و نمایی از درب عمل میکنند، معمولاً از آلومینیوم یا استیل ساخته میشوند. این کاورها به تنظیمات و طراحی نمایی مکان انعطاف میدهند.
 • کاور پشت دهنه: این کاور در پشت درب قرار دارد و از جلوه‌های زیبایی بهره میبرد. همچنین، ممکن است قسمتی از اجزای مکانیکی و الکترونیکی درون آن قرار گیرد.
 • اپراتور: اپراتور درب اتوماتیک شیشه‌ای، دستگاه اصلی است که به کمک موتور و مکانیزم‌های مختلف درب را باز وبسته میکند. این دستگاه معمولاً در کاور پشت دهنه یا در ساختار درب قرار میگیرد.
 • موتور: موتور به عنوان قلب اپراتور عمل میکند و مسئولیت باز وبسته کردن درب را بر عهده دارد. این موتورها معمولاً با انرژی الکتریکی از باتری یا منبع تغذیه دیگر تامین می‌شوند.
 • قفل برقی: قفل برقی برای ایمنی افراد و مالکیت‌های محافظت شده توسط درب مهم است. این قفل‌ها به صورت خودکار قفل می‌شوند و باز می‌شوند و در برخی مدل‌ها، می‌توانند به سیستم‌های امنیتی دیگر متصل شوند.

 • باتری یا منبع تغذیه: برای اجرای موتور و دیگر قسمت‌های الکترونیکی، نیاز به منبع تغذیه دارید. باتری‌ها معمولاً به صورت پشتیبانی برای برق اصلی عمل می‌کنند و در صورت قطع برق معمولاً درب‌ها را باز می‌کنند تا ایمنی افراد را تضمین کنند.
 • استابلایزر یا منبع تغذیه الکترونیکی: این اجزا برای تنظیم و تثبیت ولتاژ و جریان الکتریکی مورد نیاز برای قسمت‌های الکترونیکی درب مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • مرکز کنترل: این بخش معمولاً مغزهای الکترونیکی است که عملکرد درب‌های اتوماتیک را کنترل و تنظیم میکنند. آنها اطلاعات از سنسورها دریافت کرده و دستورات به موتور و سایر اجزا ارسال میکنند تا درب به درستی عمل کند.

 

این اجزا معمولاً با هم تعامل می‌کنند تا درب شیشه‌ای اتوماتیک به طور صحیح و ایمن باز وبسته شود. تعمیر و نگهداری دقیق این اجزا مهم است تا عملکرد صحیح و ایمنی درب‌های اتوماتیک حفظ شود.برای اطلاعات بیشتر از مقاله راهنمای خرید کرکره برقی پارکینگ و درب شیشه‌ای اتوماتیک هم دیدن کنید.

توضیحاتی در مورد تمامی قطعات درب اتوماتیک شیشه ای و تعمیر آن …

گارانتی تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران

گارانتی تعمیر کرکره اتوماتیک از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و مشتریانی که از خدمات شرکت سرویس دوران بهره‌مند می‌شوند، از مزایا و ویژگی‌های مهمی بهره‌مند می‌شوند که به تضمین کیفیت و رضایت مشتریان کمک می‌کند. برخی از ویژگی‌های این گارانتی شامل موارد زیر می‌شوند:

 1. تعمیر تخصصی: تیم تعمیراتی متخصص و ماهر شرکت سرویس دوران با تجربه در زمینه تعمیر کرکره‌های برقی اتوماتیک عمل میکند. این تخصصیت به معنای تعمیرات دقیق و کارآمد است.
 2. کیفیت خدمات: این گارانتی تضمین میکند که تعمیرات انجام شده با استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت انجام شود. این امر باعث افزایش عمر مفید کرکره می‌شود و از نیاز به تعمیرات مکرر جلوگیری می‌کند.
 3. پشتیبانی مستمر: پس از تعمیر، شرکت سرویس دوران برای پشتیبانی و رفع مشکلات بعد از تعمیر در دسترس مشتریان خود قرار دارد. این اطمینان میدهد که مشکلات احتمالی پس از تعمیر به سرعت و به کیفیت حل شوند.
 4. تعویض قطعات: در صورتی که قطعاتی در کرکره برقی نیاز به تعویض داشته باشند، از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده میشود تا عملکرد بهینه تضمین شود.
 5. سرعت در ارائه خدمات: شرکت سرویس دوران تلاش می‌کند که تعمیرات و خدمات خود را با سرعت و به موقع ارائه دهد. این مسئله برای مشتریان بسیار حائز اهمیت است، زیرا ممکن است در مواقع اضطراری به این خدمات نیاز داشته باشند.

شرکت سرویس دوران به عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات در زمینه تعمیر کرکره برقی با ارائه گارانتی‌های بهترین کیفیت و خدمات، سعی در رضایت مشتریان دارد. برای اطلاعات دقیق‌تر در مورد شرایط و جزئیات گارانتی تعمیر کرکره اتوماتیک، می‌توانید با شرکت سرویس دوران 09122947890 تماس بگیرید و مشاوره و اطلاعات بیشتری را از متخصصین ما دریافت کنید. همچنین می‌توانید از وب‌سایت ما استفاده کرده و جزئیات بیشتری را از طریق آن کسب کنید.

error: سلام !!میتوانید با شماره 09126756940 با مهندس گودرزی تماس بگیرید با تشکر
Call Now Buttonتماس