کرکره برقی نوع دیگری از درب های اتوماتیک است. برای بیشتر ساختمان ها و مغازه ها استفاده می شود و به دلیل امنیت بالایی که دارد بین مردم طرفدار زیادی شد و اغلب افراد این نوع را خریداری می کنند. همین امر باعث شده اگر به هر دلیل کرکره برقی خراب شد سریعا به تعمیر آن اقدام کنید. همانطور که می دانید تعمیرات کرکره برقی آسان نیست و خودتان نمی توانید به تنهایی آن را تعمیر کنید برای هزینه ی و آسیب کمتر بهتر است کار تعمیر کرکره برقی در زعفرانیه  و سرویس آن را به دست تعمیرکاران سرویس دوران بسپارید. سرویس دوران همواره و در تمامی ساعات شبانه روزی در خدمت شما مشتریان گرامی باشد.

تعمیر جک پارکینگ در زعفرانیه

مراحل عیب یابی کرکره برقی

کرکره های قدیمی از نظر ایمنی و مقاومت، از سطح استاندارد و قابل اطمینانی برخوردار نیستند. این در صورتی است که کرکره های اتوماتیک بسیار ایمن طراحی و ساخته شده اند و سطح مقاومت بالایی برخوردارند. در ادامه ی مطلب به چند مرحله عیب یابی کرکره برقی در صورت خرابی اشاره کرده ایم. با ما باشید تا مراحل عیب یابی را به شما عزیزان آموزش دهیم.

گاهی اوقات علت کار نکردن کرکره برقی خاموش بودن موتور می باشد. شما باید ابتدا منبع تغزیه و موتور کرکره را بررسی کنید و سپس به سراغ ریموت بروید.

پس از گذشت زمان و استفاده زیاد از کرکره برقی موتور ضعیف شده یا به روغنکاری نیاز دارد. در این صورت دو سر و درون محظه آن را با روغن چرب کنید و مجدد موتور را در جای خود قرار دهید.

خشک شدن مسیر کرکره نیز دلیل برای بالا نرفتن کرکره می باشد و منجربه آسیب به تیغه ها می شود. در چنین شرایطی مسیر حرکت ریل و تیغه را تمیز کرده و روغنکاری کنید. تمیزی مسیر آنها از عوامل بسیار موثر در شیوه عملکرد درست و مناسب کرکره می باشد.

برق کشی و اتصالات کرکره نیز در زمان خرابی کرکره باید بررسی شود. فیوز پریده باشد، قطعی سیم ها یا اتصالات شل شده باشد که

دلیل باز و بسته نشدن کرکره برقی می باشد.

در برخی مواقع استفاده بی رویه از درب کرکره برقی، باعث داغی و فشار موتور و توقف آن می شود. اگر چنین اتفاقی پیش آمد منتظر شوید تا موتور خنک شود و مجدد عملکرد آن را بررسی کنید این داغی سبب آسیب به قزعات داخلی موتور نیز می شود.

از سالم بودن ریموت خود اطمینان داشته باشید، زیرا در بیشتر موارد علت عملکرد نادرست کرکره برقی خرابی ریموت کنترل است. ریموت قطعه ای بسیار حساس است و دلیل خرابی آن ضربه خوردن، نفوذ رطوبت می تواند باشد. البته دلیل دیگر کار نکردن آن تمام شدن باتری نیز می تواند باشد که نیاز به تعمیر یا تعویض دارد، لازم است در نگه داری ریموت دقت کنید زیرا رابطی بین موتور و تیغه ها جهت بالا و پایین شدن کرکره برقی است.

رایج‌ ترین مشکلات کرکره برقی در زعفرانیه

  • اگر ایرادی در موتور کرکره باشد و عملکرد آن را مختل کند ممکن است از قطع شدن سیم های آن نیز باشد.
  •  موتور کرکره گاهی به دلیل تردد زیاد گاهی داغ می شود علت می تواند در بخش استاتور باشد.
  • صدای بلند کرکره می تواند 2 دلیل داشته باشد :
  1. بلبرینگ‌ها خشک شده باشند یا از فرم خود خارج شده باشند یا بین موتور و بخش استاتور اصطکاک ایجاد شده باشد.
  2. محکم بسته نشدن پیچ بدنه موتور یا درست قرار نگرفتن موتور در جای خود نیز دلایل این مشکلات است.

تعمیر کرکره برقی در زعفرانیه

با پیشرفت تکنولوژی ابزارهای زیادی برای راحتی و آسایش در زندگی انسان ها ساخته شده است. یکی از این ابزارهای پرکاربرد درب های اتوماتیکی می باشند. این درب ها بسیار در بین افراد بسیار محبوب شده و در بسیاری از ساختمان ها استفاده می شود، زیرا رفت و آمد را آسان کرده و باعث صرفه جویی در وقت می شود.

نکته : دقت کنید به اندازه ای که راحتی را فراهم می کند نیاز به تعمیر و رسیدگی نیز دارد. گروه سرویس دوران در تمامی نقاط تهران برای خدماتی مانند، نصب، راه اندازی، تعمیر انواع درب های اتوماتیک آماده می باشد. ما خدمات خود را به بهترین نحو و کوتاه ترین زمان انجام می دهیم.

همچنین میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان و پاسخگویی به هرگونه سوالات و پیشنهات و همچنین راهنمایی های لازم جهت خرید و تعمیرات محصول مناسب با نیاز شما در تمامی مناطق تهران با کارشناسان سرویس دوران 2947890-0912  تماس حاصل نمایید.

گارانتی تعمیر کرکره اتوماتیک

برای انجام تمامی امور مربوط به کرکره برقی از قبیل : نصب، راه اندازی، سریس، تعمیر و غیره همراه گارانتی و پشتبانی می توانید به سرویس دوران مراجعه کنید. این شرکت به دلیل اطمینان از تیم متخصص و کاربلد خود می تواند به شما برای انجام کارهای مرتبط با کرکره برقی ضمانت دهد. سرویس دوران با افتخار و اطمینان از نحوه و کیفیت خدمات خود، مشتاقانه آماده کمک رسانی و عرضه خدمات می باشد. شما همچنین می توانید برای دانستن اطلاعات درباره عیب یابی یا تعمیر کرکره از مقاله های دیگر ما دیدن کنید.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد، که در هرساعت از شبانه روز کرکره برقی ساختمان خانه یا محل کارتان از کار افتاده باشد، یا بدرستی کار نکند تعمیر کاران حرفه ای و کاربلد ما با درک اهمیت و حیاتی بودن نوع کاربرد کرکره اتوماتیک، در هرساعتی از شبانه روز آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشند. برای اطلاعات بیشتر از کرکره برقی و عملکرد آن با شماره 2947890-0912 تماس بگیرید تا تکنسین های ما در محل مورد نظر حضور پیدا کنند.

تماس