تعمیر جک درب پارکینگ در زعفرانیه

بعد از ساخت و ساز مهترین قسمت برای هر ساختمانی درب آن می باشد. امروزه برای احتی ساکنین از درب های اتوماتیک پارکینگ استفاده می کنند. به راحتی با زدن یک دکمه ریموت کنترل می توان درب را باز و بسته کرد. در درب های اتوماتیک پارکینگ مهمترین بخش جک می باشد. در برخی مواقع ممکن است به دلایل مختلفی درب اتوماتیک پارکینگی به درستی باز و بسته نشود یا اینکه نیم باز یا نیمه بسته، متوقف شود، در چنین شرایطی جک درب پارکینگ دچار مشکل یا خرابی شده و نیاز به تعمیر دارد. تعمیر جک درب پارکینگ در زعفرانیه در کوتاه ترین زمان و با کیفیت عالی توسط سرویس دوران انجام می شود.

5 مرحله تعمیرجک درب پارکینگ

تعمیر درب های پارکینک جک دار

درب های جک دار یکی از بزرگترین نوع های درب پارکینگ اتوماتیک هستند. درب های پارکینگ ممکن است یه طرفه یا دو طرفه باز شوند برای هر دو نوع این جک استفاده می شود. این جک ها به شکل افقی در قسمت میانی درب ها نصب می شوند. این درب ها  به صورت سنسورهای مادون قرمز که در مجاورت درب نصب می شوند با استفاده از کنترل از راه دور به راحتی باز و بسته می شوند. درب های پارکینگی جک دار نیز ممکن است در سرعت عمل، کنترل از راه دور، یا قطعات و غیره دچار مشکل شود. اما اصلا جای نگرانی نیست شرت سرویس دوران در تمامی ساعات شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی خود می باشد.

تعمیر ناتراز بودن درب

گاهی اوقات در زمان نصب درب های اتوماتیک جک دار نصاب به صورت دقیق و درست جایگذاری نمی کند و اهمین امر موجب نامتعادل بودن درب های اتوماتیک می شود. البته مشکل از ساخت این درب ها هم می تواند باشد. ولی مهمترین دلیل برای ناتراز بودن آن فشار وارد شده در هنگام نصب و تردد طولانی مدت اتومبیل ها می باشد.

زمان ورود و خروج اتومبیل فشار وارده بر روی پایه فلزی چارچوب نیز دلیلی برای برهم خوردن  تراز چارچوب می باشد که درب ها به صورت درست و متقارن بسته نخواهند شد. اگر چنین اتفاقاتی افتاد می توانید با افزایش ارتفاع لنگه های درب از واشرهای فلزی او در لولای در استفاده کرد. تراز بودن درب ها برای عملکرد جک های اتوماتیک و یا موتور محرک الزامی است.

تعمیر نقص فنی جک در زعفرانیه

درب های اتوماتیک پارکینگی دارای جک های بازویی است که به مرور زمان نیاز به تعمیر و رسیدگی دارد. در قسمت بالا گفتیم ک جک درب پارکینگ به صورت افقی در قسمت میانی چارچوب در قرار می گیرند که از یک سمت به سمت تکیگاه خود و از سمت دیگر با لبه داخلی درب در اتصال اند. در برخی مواقع شرایط آب و هوایی ، زنگ زدگی، نفوذ رطوبت یا هوامل دیگر باعث می شوند جک نتواند عمل کند. به گونه ای که درحالت باز یا بسته یا نیمه باز و نیمه بسته قفل کند و دیگر حرکتی نکند.

یکی از مهمترین و اصلی ترین علت برای سهولت باز و بسته شدن درب های اتوماتیک جک های بازویی می باشند. در میان تمامی قطعات درب ها اساسی ترین قسمت می باشد که اگر کارکرد درستی نداشته باشد درب باز و بسته نمی شود. پس دقت کنید جک ها به نگهداری و سویس دوره ای با زمانی مشخص نیاز دارند. در صورت خرابی نیز نیاز به متخصص و افراد کاربلد دارد زیرا کاری بسیار پیچیده و تخصصی است.

در این مقاله سعی داشتیم شما را با تعمیر جک درب پارکینگ اتوماتیک که به دلیل مزایای فراوان و سهولت در رفت و آمد به عنوان پر استفاده ترین نوع درب ها برای پارکینگ و اماکن دیگر استفاده می شود، آشنا کنیم. نصب، سرویس و تعمیر درب پارکینگ اتوماتیک کاملا تخصصی می باشد و کار افراد معمولی نمی باشد، خرابی این درب ها نیز به دلیل های مختلف است و باید درست عیب یابی شود. برای ارتباط با سرویس دوران با شماره 2947890-0912 تماس بگیرید.

تماس