تعمیرات کرکره

تعمیرات کرکره برقی

اطلاعات بیشتر در موردکرکره های برقی

تعمیرات کرکره برقی :درب هایی که برای صنعت استفاده می شوند، محدوده وسیعی از درب های صنعتی و کرکره های امنیتی را فراهم می کنند. وقتی حرف از کرکره ها می شود، ما مصالح خود را می شناسیم و فکر می کنیم که شما باید فرصت این را داشته باشید که درباره گزینه های کرکره امنیتی که برای شما و کسب و کارتان مناسب است، تحقیق کنید. در اینجا ویژگی های کرکره های امنیتی بسیاری را بررسی می کنیم.

تعمیرات کرکره برقی آلومینیومی

کرکره های آلومینیومی، بهترین مانع بصری و فیزیکی را فراهم می کنند و همچنین به صورت دستی خیلی خوب کار می کنند. البته آلومینیوم با وجود فلز بودن، یک ویژگی امنیت و حفاظت متوسط فراهم می کند؛ چرا که نیروی زیادی لازم است تا به یک کرکره آلومینیومی بتوان نفوذ کرد. در نتیجه، یک مانع بصری محکم از اجناس قیمتی شما حفاظت می کند و مانع تجاوزهای فرصت طلبان می شود. ساختار دو پوسته‌ی کرکره های آلومینیومی، آن‌ها را در مقابل دزدهای کثیف، محکم و قابل اعتماد نشان می دهد.

 کرکره های آلومینیومی

کرکره برقی آلموینیومی

تعمیرات کرکره برقی فولادی ایمن

تعمیرات کرکره برقی فولادی، بیشترین ایمنی و حفاظت را برای شما فراهم می کنند و آرامش خیال را به همراه دارند. کرکره های فولادی وسیله ای هستند که کسب و کارهایی که تجهیزات خاص و باارزش دارند و همچنین محل هایی که مدت زمان زیادی خالی می مانند، حتما باید آن را تهیه کنند.

پیشرفت در تکنیک های سازنده به این معنی است که کرکره های فولادی که وظیفه سنگین دارند، باعث کاهش در سرقت های تجاری و وحشیگری شده‌اند. هرچند، برای اینکه مطمئن شویم که ما نیز از این کاهش در جرم منفعت می بریم، هر ملک باید کرکره های امنیتی را نصب کند.

مدل کرکره ای که می خرید، باید توسط یک بدنه آزمایشی مستقل امتحان شود؛ چرا که این کار تضمین خواهد کرد که سرمایه گذاری شما در مقابل خشن‌ترین آزمایش های قدرت و قابلیت دوام، مقاومت خواهد کرد.

سیستم های پشتیبان تعمیرات کرکره برقی(UPS)

اگر یک قطعی برق در منطقه شما باعث می شود کار مختل شود، یک سیستم باتری پشتیبان را در نظر بگیرید. این سیستم ها بر اساس یک قاعده پر شدن آهسته کار می کنند و طوری طراحی شده اند که بعد از اینکه فول شارژ شدند، انرژی کم تا صفری استفاده کنند.

اگر شما خدمات 24 ساعته در تمام روزهای هفته فراهم می کنید یا اینکه ساعت های کاری طولانی دارید، پس یک سیستم پشتیبان باتری، تها راهی است که تضمین می کند کار شما به آرامی کار می کنند و مستقل از شبکه و افزایش ولتاژ برق می باشد.

 کرکره های امنیتی

پشتیبان تعمیرات کرکره برقی

سیستم های ایمنی تعمیرات کرکره برقی

اگر کسب و کار شما فقط یک ورودی/خروجی دارد که با استفاده از کرکره برقی بسته می شود، نصب یک عملکرد دستی در مواقع ضروری، ایمنی را تضمین می‌کند. در شرایطی که تخلیه ساختمان ضروری باشد، به راحتی می‌توان به طور دستی کرکره برقی را باز کرد.

 معلوم کردنتعمیرکار کرکره برقی برای کرکرهای امنیتی شما

یک فروشنده و نصاب مشهور کرکره های امنیتی ، برای شما یک خدمات جامع فراهم خواهد کرد و شما را مرکز خدمات خود قرار خواهند داد. کرکره های خاموش شونده زیر سطح استاندارد برای اهداف امنیتی هستند و گاهی به درستی نصب نمی‌شوند. کرکره های امنیتی ناحیه ای هستند که ارزش هزینه کردن بر روی آن را دارند؛ چرا که در گذر زمان با سال ها حفاظت قابل اعتماد، هزینه شما را باز می گردانند.

تماس