تعمیرات دربهای اتوماتیک، راحتی، قابلیت دسترسی و کنترل فراهم می‌کنند. آن‌ها همچنین امنیت ایجاد می‌کنند و به ساختمان اجازه می‌دهد که فقط افراد دارای مجوز به آنجا دسترسی داشته باشند. در اینجا به انواع درب اتوماتیک اشاره شده است که وابسته به نوع نیاز شما، به شما خدمات می‌رساند.

انواع درب اتوماتیک

  1. درب های ریلی: از این درب ها برای ترافیک دوطرفه استفاده می‌شوند و در قالب درب های ریلی تک، درب‌های ریلی جداکننده یا درب های ریلی تلسکوپی یافت شده‌اند.

  2. درب های تاب خورنده: از این درب ها برای ترافیک جهتی استفاده شده‌اند، یعنی فقط به یک سمت، یا به داخل یا به بیرون خدمات می‌دهند. این درب ها در حالت تک، دوتایی یا جفتی در دسترس هستند.

  3. درب های تاشو: وقتی کمبود فضا وجود دارد، این درب ها بهترین نوع هستند. مردم می‌توانند با استفاده از باز شدن درب، به هر مسیری که می‌خواهند حرکت کنند.

  4. درب های گردان: این نوع دو، سه یا چهار بال شیشه ای دارد و به افرادی زیادی اجازه می‌دهد تا در جاهای شلوغ، به‌طور همزمان وارد یا خارج شوند. این درب ها کم هزینه هستند، هزینه های سرما یا گرما را پایین نگه می‌دارند.

  5. درب های انرژی پایین: یک صفحه فشاری این نوع را فعال می‌کند که در قالب درب های تک یا دوتایی یا جفتی وجود دارد. حالت دستی نیز دارند.

درب گردان

از انواع تعمیرات دربهای اتوماتیک می‌توانید به راحتی در هر مکانی که مد نظر شما است، استفاده کنید.

مزیت های تعمیر درب اتوماتیک

 

تماس