[vc_row us_bg_image_source=”media” us_bg_image=”22945″ el_id=”start” boxed_columns=”medium”][vc_column][vc_column_text]

 

تعمیرات بیواسطه درب اتوماتیک24 ساعته با پشتیبانی فنی و ضمانت کاری 09124372935

گروه خدمات فنی مهندسی مینا درب

 

تعمیرکاربی واسطه درب اتوماتیک

[/vc_column_text][us_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto” color_scheme=”alternate” el_id=”responsive”][vc_column animate=”afb”][us_separator size=”large”][vc_row_inner][vc_column_inner animate=”afc” width=”1/3″][us_iconbox icon=”fas|wrench” style=”circle” title=”خدمات ما” title_tag=”h3″ link=”url:https%3A%2F%2Ftamertmarkzi.com%2F%25d8%25ae%25d8%25af%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25aa%2F|||” link_text=”Learn More”]تعمیرات بیواسطه درب اتوماتیک :تعمیرات و نصب درب های اتوماتیک به همراه کادری مجرب به صورت شبانه روزی در هر نقطه از تهران آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم.[/us_iconbox][/vc_column_inner][vc_column_inner animate=”afc” animate_delay=”0.2″ width=”1/3″][us_iconbox icon=”fas|users” style=”circle” title=”درباره مجموعه” title_tag=”h3″ link=”url:https%3A%2F%2Ftamertmarkzi.com%2F%25d8%25af%25d8%25b1%25d8%25a8%25d8%25a7%25d8%25b1%25d9%2587-%25d9%2585%25d8%25a7%2F|||” link_text=”Learn More”]تعمیرات بیواسطه درب اتوماتیک مجموعه مینا درب با هدف بهبود حوزه صنعت درب های اتوماتیک از سال 1376 پا به این عرصه نهاد و در حال حاضر با تشکیل شعب نصب و تعمیرات متعدد در تهران در حال فعالیت می باشد.[/us_iconbox][/vc_column_inner][vc_column_inner animate=”afc” animate_delay=”0.4″ width=”1/3″][us_iconbox style=”circle” title=”خدمات پس از فروش” title_tag=”h3″ link=”url:https%3A%2F%2Ftamertmarkzi.com%2F%25d9%2585%25db%258c%25d9%2586%25d8%25a7%25d8%25af%25d8%25b1%25d8%25a809124372935%2F|||” link_text=”Learn More”]تعمیرات بیواسطه درب اتوماتیک :تمامی محصولات مینا درب دارای گارانتی یک ساله بی قید و شرط می باشد، همچنین تمامی قطعات داخلی دستگاه هم شامل این خدمات و گارانتی است.[/us_iconbox][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator size=”large”][us_image image=”23129″ align=”center” meta=”1″ onclick=”custom_link” link=”url:https%3A%2F%2Ftelegram.me%2Ftamiratdarbthran|||”][us_separator show_line=”1″][vc_column_text]

تعمیرات بیواسطه درب اتوماتیک (مینا درب)

 این مجموعه تنهاتامین کننده و واردکننده مستقیم قطعات یدکی اصلی، درب های اتوماتیک دولنگه ریلی و درب شیشه ای اتوماتیک و تعمیرکننده تخصصی این قطعات می باشد.

تعمیر درب کرکره ای پارکینگ، یکی از بهترین گزینه های دردسترس و کاربردی در حوزه درب پارکینگ است. تعمیر درب کرکره ای پارکینگ باز شدن عمودی آرام، با ملایت و به سادگی کار می‌کند.

نوع کرکره برقی درب های پارکینگی، نیاز به حداقل فضای ممکن دارد. این مسئله مهم ترین ویژگی است که واقعا آن را از انواع دیگر درب های پراکینگ قدیمی متمایز کرده است. باز شدن عمودی کرکره برقی به این معنی است که صاحبان قادر هستند از طول پارکینگ و مسیر رانندگی خود حداقل استفاده را ببرند. این امر همچنین به آنها اجازه می دهد تا بدون هیچ محدودیتی دقیقا در کنار درب وروردی پارک کنند. مکانیسم باز شدن تعمیر درب کرکره ای پارکینگ همچنین به این معنی است که شما می توانید با خیال راحت وسایل نقلیه را پارک کنید و درب را بدون اینکه چیزی مانع باز و بسته شدن درب شود ببندیم.

اندازه کوچک غلطک کرکره که به یک کرکره برقی تعلق دارد به این معنی است که درب را می توان در هر موقعیتی که شاید ارتفاع محدود یا مانع کننده داشته باشد، نصب کرد ( راه حلی که درب های دیگر نمی توانند ارائه دهند). اگر شما یک کنتور، یک جعبه فیوز یا درب درونی دارید که شاید مانع مکانیسم درب پارکینگ شود، در آن زمان یک تعمیر درب کرکره ای پارکینگ چاره کار شما است. اندازه متوسط کرکره حدود 300 در 300 میلی متر از نظر ضخامت است؛ اگرچه وابسته به موقعیت نصب و موادی که برای کرکره انتخاب و استفاده می شود، می تواند بزرگ تر باشد.

یک مزیت دیگری که تعمیر درب کرکره ای پارکینگ در مقایسه با درب های دیگر پارکینگی ارائه می دهند، این است که اکثر اوقات درب کرکره ای پارکینگ طبق سفارشات مردم ساخته می شوند و بنابراین می توانند بر طبق توضیحات دقیق شما و هر اندازه ای که بخواهید سفارش داده شوند. یک حق انتخاب نامحدود از رنگ ها نیز وجود دارد. این امر به شما اجازه می دهد بهترین درب کرکره ای مناسب خود را پیدا کنید که برای شما و ملک شما مناسب است.

درب کرکره ای پارکینگ

مزایای درب کرکره ای پارکینگ در یک نگاه

در زمان انتخاب درب کرکره ای خود مراقب باشید

زمانی که به درب کرکره ای پارکینگ به طور آنلاین یا بر روی کاغذ نگاه می کنید، شاید درب هایی که می بینید خیلی مشابه به نظر آیند؛ اما تفاوت واقعی در طول عمر محصول قرار دارد.

تفاوت در کیفیت بالاتر و قابلیت اعتماد طولانی مدت، چیزی است که به راحتی از روی ظاهر نمی توان آن را تشخیص داد.

آن نوع از تعمیر درب کرکره ای پارکینگ که کیفیت پایینی دارند، خودشان سریعا خراب می شوند. قیمت این تفاوت را ایجاد می کند.

تعمیر درب شیشه ای سکوریت امروزه با استفاده از علم و دانش روز، تعمیر درب شیشه ای سکوریت ساخته شده است که به علت شکیل بودن بیشتر در بانک ها، مجتمع های تجاری بزرگ، بیمارستان ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهم ترین ویژگی های تعمیر درب شیشه ای سکوریت قابلیت باز و بسته شدن آن‌ها با استفاده از ریموت کنترل است. این درب ها بدون هیچ گونه فشاری به صورت اتوماتیک و هوشمند باز و بسته می شوند.

تعمیر درب شیشه ای سکوریت مانند بسیار دیگری از درب ها، امنیت را خیلی خوب حفظ می کنند. این درب ها بسیار سریع باز و بسته می شوند، بنابراین مانع ورود هوای سرد و گرم در فصول مختلف می شوند و این امر باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

ویژگی تعمیر درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای اتوماتیک

این درب ها دارای مقاومت بسیار بالایی هستند و ویژگی ضدحریق بودن آن‌ها باعث شده است در مواقع ضروری امنیت ساختمان حفظ شود. از دیگر امکانات تعمیر درب شیشه ای سکوریت متصل بودن به برق اضطراری است که در مواقع قطعی برق، بدون هیچ گونه نگرانی به کار خود ادامه می دهند.

تعمیر درب شیشه ای سکوریت با دو سایز پهن و باریک در بازار موجود است. این سایزهای مختلف دارای وزن متفاوتی هستند. در نوع باریک تعمیر درب شیشه ای سکوریت، هر متر مربع لت 20 کیلو گرم و برای نوع پهن، هر متر مربع لت تا 222 کیلو گرم می رسد.

تعمیر درب شیشه ای سکوریت به علت زیبایی، شکیل بودن، سرعت و راحتی، بیشتر مورد پسند مردم است. درب های شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی، همچون درب های کشویی اتوماتیک ساده عمل می کنند و تنها محدودیت آن‌ها این است که برای محل هایی که دارای فضای کمتری هستند استفاده می شوند. درب های کشویی شیشه ای تلسکوپی دارای مزیت های زیادی هستند. مزیت های زیاد این نوع تعمیر درب شیشه ای سکوریت شامل جلوگیری از ورود گرد و غبار، جلوگیری از اتلاف انرژی و مصرف کم انرژی، هزینه کم در هنگام راه‌اندازی، امکان قفل شدن با یک دکمه، سیستم ضد برخورد، امکان اتصال به برق اضطراری، بدون صدا بودن و غیره می شود.

به طور کلی برای تعمیردرب شیشه ای اتوماتیک، از شیشه سکوریت استفاده می شود که 10 تا 12 میلی متر قطر دارد و کاملا شفاف است. این شیشه با استفاده از فریم قاب گرفته می شود که این فریم ها دارای رنگ نقره ای، سفید، دودی، قرمز، طلایی و غیره است که رنگ سفید بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. از اینرو اگر برای نصب درب فضای کمی دارید، این درب های اتوماتیک بهترین گزینه برای انتخاب هستند.

تعمیر شیشه سکوریت بهترین راه حل برای آسانی رفت و آمد در محیط های پر از رفت و آمد و مجلل مانند بانک ها، فروشگاه ها، ادارات، مجتمع ها، مغازه ها و غیره است.تعمیر شیشه سکوریت انواع مختلفی دارند که شامل درب های شیشه ای اتوماتیک اسلایدی، درب های اتوماتیک منحنی، درب های شیشه ای مثلثی، درب های شیشه ای اتوماتیک فلودینگ یا اتوبوسی و درب های شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی می شوند.

تعمیربیواسطه درب اتوماتیکتعمیر شیشه سکوریت اتوماتیک اسلایدی

این نوع درب های شیشه ای به صورت کشویی باز و بسته می شوند و شامل تک لت، دو لت، سه لت و چهار لت هستند. در گذشته درب ها به صورت مکانیکی کار می کردند، بدین صورت که فرد باید در را به سمت داخل یا خارج فشار می داد تا باز شود. این امر موجب هدر رفتن وقت و انرژی می شد. امروزه این تعمیر شیشه سکوریت باعث راحتی در رفت و آمد می شوند. این درب ها به خاطر زیبایی، امنیت، قیمت و سرعت، جز پرفروش ترین تعمیر شیشه سکوریتقرار گرفته اند.

درب های اتوماتیک منحنی

درب شیشه ای منحنی

این نوع درب های اتوماتیک جزو درب های بسیار شکیل هستند و استفاده از آن‌ها را می توان در جاهایی مانند هتل ها، بیمارستان ها و غیره دید.تعمیر شیشه سکوریت منحنی نسبت به تعمیردرب شیشه ای اتوماتیک اسلایدی قیمت بیشتری دارند.

درب شیشه ای مثلثی

این درب ها مشابه درب های کشویی هستند، اما برای ورودی های سه گوش استفاده می شوند. این نوع درب همچون درب های منحنی بسیار زیبا هستند و فضای کمتری اشغال می کنند.

 تعمیربیواسطه درب اتوماتیک درب شیشه ای اتوماتیک فولدینگ یا اتوبوسی

این درب ها قابلیت بیشترین بازشو را دارند و فضای ورودی بسیار کمی اشغال می کنند. این درب ها به دلیل اینکه بسیار مشابه درب اتوبوس عمل می کنند با این نام شناخته شده اند. درب فولدینگ دارای تعدادی بازوی مکانیکی و لولای مخصوص است.

درب شیشه ای تلسکوپی

این درب ها با قیمت مناسبی در بازار وجود دارند. درب ها تلسکوپی در اکثر مواقع دارای دو لت متحرک و یک لت ثابت هستند. درب شیشه ای تسلکوپی دارای دو نوع تلسکوپ عمودی و عرضی است.

تعمیرات بیواسطه درب اتوماتیک

قطعات استفاده شده در این درب ها مشابه یکدیگر است، فقط درب های منحنی نسبت به درب های شیشه ای دیگر تفاوت چشمگیری دارد. این درب ها دارای موتور، ریل، مرکز فرمان، غلتک و غیره هستند که با استفاده از کاوری شکیل روی آنها پوشش داده شده است.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22color%22%3A%22%238224e3%22%7D%7D”][us_image_slider ids=”23430,22945,22933,3332,2747,3578,3532,3357,23141,23229,23165,23158″ arrows=”hover” orderby=”rand” autoplay=”1″ autoplay_period=”1″ img_fit=”contain”][/vc_column_inner][vc_column_inner animate=”afr” width=”1/2″][us_separator size=”small”][us_separator size=”small”][us_iconbox icon=”” iconpos=”left” title=”نماینده رسمی کمپانی زومر آلمان” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.sommer-usa.com|||” alignment=”left” img=”22935″]فروش قطعات و تعمیرات تخصصی همراه با خدمات پس از فروش یکساله بی قید و شرط[/us_iconbox][us_iconbox icon=”” iconpos=”left” title=”نماینده رسمی کمپانی ویتو ایتالیا” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.v2elettronica.com|||” alignment=”left” img=”22936″]فروش قطعات و تعمیرات تخصصی همراه با خدمات پس از فروش یکساله بی قید و شرط[/us_iconbox][us_iconbox icon=”” iconpos=”left” title=”نماینده رسمی کمپانی پروتکو” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.proteco.net%2Fen|||” alignment=”left” img=”22936″]فروش قطعات و تعمیرات تخصصی همراه با خدمات پس از فروش یکساله بی قید و شرط[/us_iconbox][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”primary” us_bg_image_source=”media” us_bg_image=”22948″ us_bg_parallax=”vertical” us_bg_overlay_color=”rgba(0,0,0,0.4)” el_id=”portfolio”][vc_column][us_separator][us_btn label=”نمونه کار های انجام شده مینا درب” link=”url:https%3A%2F%2Fgoo.gl%2F9zSCp4||target:%20_blank|” style=”10″ align=”center” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22font-size%22%3A%2220px%22%7D%7D” custom_width=”200px”][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”middle” el_id=”simple”][vc_column animate=”afr”][vc_column_text]

درب اتوماتیک از مهم ترین نیاز های امروزی بشر قطعا تضمین امنیت در زندگی شهر نشینی می باشد. شما با استفاده از درب های اتوماتیک دیگر نیاز نیست شب هنگام نگران باز کردن درب گاراژ و پارکینگی باشید که هیچ اختیار و کنترلی بر روی محیط و شرایط پیرامون خود ندارید، کافیست در حفظ امنیت و آرامش خود و اعضای خانواده از فاصله ای دور تنها با فشردن دکمه های کنترل ریموت خود درب را باز کنید و امنیت را به خود و خانواده خود هدیه دهید.

ما سعی داریم جهت رفاه حال شما همراهان گرامی گوشه ای از مزیت های این نوع درب ها را به طور خلاصه برای شما شرح دهیم.

1. دسترسی آسان

با توجه به سنگین بودن درب های سنتی و قدیمی و شرایط آب و هوا در فصول مختلف دیگر نیاز نیست شما در فصلی مثل زمستان از اتومبیل گرم خود پیاده شده و اقدام به باز کردن درب سنگینی نماید که طبعا برای خیلی از عزیزان این حجم و فشار سنگینی درب در بسیاری از شرایط به راحتی امکان پذیر نمی باشد در صورتی که شما می توانید کنترل درب پارکینگ و کاراژ خود را تنها با فشردن یک دکمه ریموت کنترل بدست بگیرید.

2. تضمین امنیت

تعمیربیواسطه درب اتوماتیکتعمیر شیشه سکوریت

3. سلیقه پذیری

دیگر نیاز نیست نگران این موضوع باشید که آیا درب سفارش شده یا ساخته شده با سلیقه شما جور درخواهد آمد یا نه! درب های اتوماتیک امروزی با توجه به انعطاف پذیری گسترده ای که دارند قابلیت تطبیق شدن با سلیقه شما را خواهند داشت.

4. با استفاده از درب های اتوماتیک خانه شما ارزشمند تر می شود.

با عنایت به افزایش طول عمر درب، کاهش هزینه های ناشی از تعمیر و نگهداری و زیباسازی نمای بیرونی و درونی منزل خانه شما با ارزش تر و ایمن تر خواهد شد لذا ما در قالب یکتعمیرکاربی واسطه درب اتوماتیک امنیت، کارآیی و صرفه جویی در هزینه را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.

تعمیرکاربی واسطه درب اتوماتیک

خدمات ما:

تعمیربیواسطه درب اتوماتیک –تعمیرکرکره برقی-تعمیربیواسطه درب اتوماتیک – تعمیرجک پارکینگتعمیردرب شیشه ای – تعمیربیواسطه درب اتوماتیک -تعمیر درب کنترلی-تعمیردرب برقی – تعمیربیواسطه درب اتوماتیک-تعمیرریموت درب کنترل-تعمیردرب پنوماتیک- تعمیر درب-تعمیردرب ریموتی -ریموت پارکینگ-تعمیر درب شیشه ای سکوریت-تعمیردرب کرکره ای-تعمیردرب پارکینگ-تعمیرموتور کرکره برقی-تعمیردرب ریلی-تعمیربیواسطه درب اتوماتیک –تعمیر کرکره برقی-تعمیر وتنظیم برددرب اتوماتیک پارکینگتعمیر قطعات

تعمیرات تخصصی کرکره برقی _ تعمیر تخصصی جک پارکینگی _نصب کرکره با مرغوبترین تیغه _نصب با موتور ساید یا توبلار با قدرت وکیفیت بالا و قیمت مناسب _ استفاده از یرق آلات بسیار عالی جهت نصب تولید و فروش و نصب انواع کرکره های آلومینیومی و گالوانیزه و فوم دار وپلی کربنات

انواع کرکره برقی: – درب کرکره برقی صنعتی – درب کرکره برقی تجاری و پارکینگی – درب کرکره ای لوکس – استفاده از درب کرکره برقی به عنوان محافظ – درب کرکره برقی با تیغه های پانج – درب کرکره برقی فولادی یا گالوانیزه انواع موتور های ساید عبارتند از :

موتور ساید بارزانته موتور ساید توربو موتور ساید اسمارت انواع تیغه کرکره برقی: – تیغه قوس 100 – تیغه قوس 80 – تیغه تخت100 – تیغه تخت 80 – تیغه آلمینیومی – تیغه فوم دارتعمیربیواسطه درب اتوماتیک

تعمیرکاربی واسطه درب اتوماتیک
تعمیرکاربی واسطه درب اتوماتیک

مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرات و سرویس کاری جک پارکینگی همکاران باتعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران

لازم بذکر است که دراین قسمت تعمیربی واسطه درب اتوماتیک توسط متخصصین این  شرکت  باتوانایی علمی بالا جهت  تعمیرات کلیه قطعات درب های اتوماتیک شامل تمامی قطعات و اجزای لازم از قبیل قطعات موتور جک ، ریل  و ماردونی ، تعمیربیواسطه درب اتوماتیک ریل تلسکوپی ، سنسورهای رگلاژ جک ، مگنت ها ، میکروسوئیچ ها ، بلبورینگ های موتور ، دنده و گیربکس ، IC های رگلاتور و دیگر اجزای بورد کنترل جک و ترانسفورماتور وترمینالها و تغذیه چشمی ها وتعمیر و تنظیم برد درب اتوماتیک پارکینگ

تعمیربیواسطه درب اتوماتیک در هر مرحله قطعات دستگاه تست می شودتا مشکلی وجود نداشته باشدو همچنین قطعات جک اتوماتیک بعد از تعمیرات و سرویس، توسط متخصصین این شرکت در محل نصب میشود و پس از تست های لازم تاییدیه مشتری به آن  فاکتور شرکتی تحویل داده می شود.

تعمیر اجزای کرکره برقی گاهی اوقات استفاده از کرکره برقی می تواند باعث خطر شود. در چنین مواردی شما باید اجزای کرکره برقی را به خوبی بشناسید تا بتوانید این خطرات را مدیریت کنید. از آنجایی که بیشتر کرکره هایی که ما می سازیم، موتور توبولار دارند، در اینجا به بررسی اجزای کرکره برقی می پردازیم.

تعمیر درب کرکره ای پارکینگ، یکی از بهترین گزینه های دردسترس و کاربردی در حوزه درب پارکینگ است. تعمیر درب کرکره ای پارکینگ باز شدن عمودی آرام، با ملایت و به سادگی کار می‌کند.

نوع کرکره برقی درب های پارکینگی، نیاز به حداقل فضای ممکن دارد. این مسئله مهم ترین ویژگی است که واقعا آن را از انواع دیگر درب های پراکینگ قدیمی متمایز کرده است. باز شدن عمودی کرکره برقی به این معنی است که صاحبان قادر هستند از طول پارکینگ و مسیر رانندگی خود حداقل استفاده را ببرند.

این امر همچنین به آنها اجازه می دهد تا بدون هیچ محدودیتی دقیقا در کنار درب وروردی پارک کنند. مکانیسم باز شدن تعمیر درب کرکره ای پارکینگ همچنین به این معنی است که شما می توانید با خیال راحت وسایل نقلیه را پارک کنید و درب را بدون اینکه چیزی مانع باز و بسته شدن درب شود ببندیم.

اندازه کوچک غلطک کرکره که به یک کرکره برقی تعلق دارد به این معنی است که درب را می توان در هر موقعیتی که شاید ارتفاع محدود یا مانع کننده داشته باشد، نصب کرد ( راه حلی که درب های دیگر نمی توانند ارائه دهند). اگر شما یک کنتور، یک جعبه فیوز یا درب درونی دارید که شاید مانع مکانیسم درب پارکینگ شود

، در آن زمان یک تعمیر درب کرکره ای پارکینگ چاره کار شما است. اندازه متوسط کرکره حدود 300 در 300 میلی متر از نظر ضخامت است؛ اگرچه وابسته به موقعیت نصب و موادی که برای کرکره انتخاب و استفاده می شود، می تواند بزرگ تر باشد.

یک مزیت دیگری که تعمیر درب کرکره ای پارکینگ در مقایسه با درب های دیگر پارکینگی ارائه می دهند، این است که اکثر اوقات درب کرکره ای پارکینگ طبق سفارشات مردم ساخته می شوند و بنابراین می توانند بر طبق توضیحات دقیق شما و هر اندازه ای که بخواهید سفارش داده شوند.

یک حق انتخاب نامحدود از رنگ ها نیز وجود دارد. این امر به شما اجازه می دهد بهترین درب کرکره ای مناسب خود را پیدا کنید که برای شما و ملک شما مناسب است.

درب کرکره ای پارکینگ

مزایای درب کرکره ای پارکینگ در یک نگاه

در زمان انتخاب درب کرکره ای خود مراقب باشید

تعمیرات درب شیشه ای در تمام نقاط تهران

زمانی که به درب کرکره ای پارکینگ به طور آنلاین یا بر روی کاغذ نگاه می کنید، شاید درب هایی که می بینید خیلی مشابه به نظر آیند؛ اما تفاوت واقعی در طول عمر محصول قرار دارد.

تفاوت در کیفیت بالاتر و قابلیت اعتماد طولانی مدت، چیزی است که به راحتی از روی ظاهر نمی توان آن را تشخیص داد.

آن نوع از تعمیر درب کرکره ای پارکینگ که کیفیت پایینی دارند، خودشان سریعا خراب می شوند. قیمت این تفاوت را ایجاد می کند.

[/vc_column_text][us_separator show_line=”1″][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”huge” color_scheme=”primary” us_bg_image_source=”media” us_bg_image=”22777″ us_bg_parallax=”vertical” us_bg_overlay_color=”rgba(17,17,17,0.5)” el_id=”counters”][vc_column][vc_column_text]

تعمیربیواسطه درب اتوماتیک

[/vc_column_text][us_separator][vc_row_inner][vc_column_inner animate=”afc” width=”1/4″][us_counter initial=”سال0+” final=”سال20+” color=”heading” title=”سابقه کاری” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22font-family%22%3A%22h1%22%2C%22font-size%22%3A%224rem%22%7D%7D”][/vc_column_inner][vc_column_inner animate=”afc” animate_delay=”0.2″ width=”1/4″][us_counter initial=”0″ final=”9″ color=”heading” title=”شعب تهران” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22font-family%22%3A%22h1%22%2C%22font-size%22%3A%225rem%22%7D%7D”][/vc_column_inner][vc_column_inner animate=”afc” animate_delay=”0.4″ width=”1/4″][us_counter initial=”0″ final=”15″ color=”heading” title=”تعمیرکنندگان” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22font-family%22%3A%22h1%22%2C%22font-size%22%3A%225rem%22%7D%7D”][/vc_column_inner][vc_column_inner animate=”afc” animate_delay=”0.6″ width=”1/4″][us_counter initial=”0+” final=”637+” color=”heading” title=”پروژهای موفق” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22font-family%22%3A%22h1%22%2C%22font-size%22%3A%225rem%22%7D%7D”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][us_iconbox color=”custom” icon_color=”#41fc28″ circle_color=”#dd3333″ size=”100px” title=”درب اتوماتیک ریلی” link=”url:https%3A%2F%2Ftamertmarkzi.com%2F%25d8%25aa%25d8%25b9%25d9%2585%25db%258c%25d8%25b1-%25d8%25af%25d8%25b1%25d8%25a8-%25d8%25b1%25db%258c%25d9%2584%25db%258c%2F||target:%20_blank|” img=”3443″]درب اتوماتیک ریلی مکانیزمی قدرتمند برای مصارف مختلف از جمله ورودی انبار، کارخانجات و ادارات دولتی و راه حلی کارآمد برای محل هایی با تردد بالا و درب های سنگین می باشد. با استفاده از یک مکانیزم ساده و در عین حال موثر شما می توانید یک دروازه ورودی تمام اتوماتیک، برای پارکینگ های خود داشته باشید.[/us_iconbox][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_iconbox color=”custom” circle_color=”#52f738″ size=”100px” title=”کرکره برقی” link=”url:https%3A%2F%2Ftamertmarkzi.com%2F%25d8%25aa%25d8%25b9%25d9%2585%25db%258c%25d8%25b1-%25da%25a9%25d8%25b1%25da%25a9%25d8%25b1%25d9%2587-%25d8%25a8%25d8%25b1%25d9%2582%25db%258c-5%2F||target:%20_blank|” img=”3331″]کرکره برقی نوعی از درب های اتوماتیک می باشد که با استفاده از موتور (با برندهای توبلار، بارزانته، اسمارت و …) به طور عمودی و در جهت محور Y ها بالا و پایین می رود.[/us_iconbox][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_iconbox color=”custom” circle_color=”#116ebf” size=”100px” title=”درب اتوماتیک دولنگه” link=”url:https%3A%2F%2Ftamertmarkzi.com%2F%25d8%25aa%25d8%25b9%25d9%2585%25db%258c%25d8%25b1-%25d8%25af%25d8%25b1%25d8%25a8-%25d8%25a8%25d8%25b1%25d9%2582%25db%258c-4%2F|||” img=”2792″]سیستم های درب بازکن اتوماتیک جهت رفاه بیشتر و همچنین با اهدافي همچون كنترل تردد افراد و مسائل حفاظتی و امنیتی در مکانهای مختلف بر روی انواع گوناگون درب ها مانند درب گاراژ ، درب حیاط ، درب ورودی ساختمان و راحتی برای افراد معلول نصب و مورد استفاده قرار می گیرد .[/us_iconbox][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][us_iconbox color=”custom” circle_color=”#eeee22″ size=”100px” title=”درب شیشه ای اتوماتیک” link=”url:https%3A%2F%2Ftamertmarkzi.com%2Fus_footer%2F%25d8%25aa%25d8%25b9%25d9%2585%25db%258c%25d8%25b1-%25d8%25af%25d8%25b1%25d8%25a8-%25d8%25b4%25db%258c%25d8%25b4%25d9%2587-%25d8%25a7%25db%258c-%25d8%25a7%25d8%25aa%25d9%2588%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25aa%25db%258c%25da%25a9%2F|||” img=”22777″]درب شیشه ای اتوماتیک همچنین از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و ضد حریق نیز می باشد و در مواقع اضطراری امنیت ساختمان را تامین می کند؛ گرچه این نوع درب با استفاده از نیروی برق کار می کند. مینا درب تنها تامین کننده قطعات و تعمیرات درب شیشه ای اتوماتیک[/us_iconbox][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_iconbox color=”custom” circle_color=”#8224e3″ size=”100px” title=”راهبند اتوماتیک” link=”url:https%3A%2F%2Ftamertmarkzi.com%2F%25d8%25b1%25d8%25a7%25d9%2587-%25d8%25a8%25d9%2586%25d8%25af-%25d9%2587%25d8%25a7%25db%258c-%25d8%25a7%25d8%25aa%25d9%2588%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25aa%25db%258c%25da%25a9%2F|||” img=”3566″]راهبند به تجهیزاتی گفته می شود که دارای یک ارتفاع از زمین در مکان های پرتردد در مسیر ورودی ادارات، کارخانجات، پاساژها، ایستگاه های راه آهن، مجتمع های بزرگ، عوارضی جاده ها، پارکینگ عمومی، کنترل ترافیک، انواع ارگان ها و امور عمرانی شهری مورد استفاده قرار می گیرند.[/us_iconbox][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_iconbox color=”custom” circle_color=”#0a0a0a” size=”100px” title=”درب رولاپ سکشنال” link=”url:https%3A%2F%2Ftamertmarkzi.com%2F%25d8%25af%25d8%25b1%25d8%25a8-%25d8%25a7%25d8%25aa%25d9%2588%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25aa%25db%258c%25da%25a9-%25d9%2581%25d9%2588%25d9%2584%25d8%25af%25db%258c%25d9%2586%25da%25af%2F|||” img=”2584″]درب سکشنال زیرسقفی. مجموعه مینا درب تولیدکننده درب های اتوماتیک: درب شیشه ای گردان، درب اتوماتیک کشویی، درب شیشه ای اسلایدینگ، درب اتوماتیک ریلی کشویی، درب آکاردئونی، درب اتوماتیک منحنی گردشی[/us_iconbox][/vc_column][/vc_row][vc_column animate=”afr”][/vc_column][us_btn label=”09124372935″ link=”url:https%3A%2F%2Ftamertmarkzi.com%2F%25d8%25aa%25d8%25b9%25d9%2585%25db%258c%25d8%25b1-%25d8%25b4%25d8%25a8%25d8%25a7%25d9%2586%25d9%2587-%25d8%25b1%25d9%2588%25d8%25b2%25db%258c%2F|||” style=”10″][vc_column][vc_column_text]تعمیر اجزای کرکره برقی گاهی اوقات استفاده از کرکره برقی می تواند باعث خطر شود. در چنین مواردی شما باید اجزای کرکره برقی را به خوبی بشناسید تا بتوانید این خطرات را مدیریت کنید. از آنجایی که بیشتر کرکره هایی که ما می سازیم، موتور توبولار دارند، در اینجا به بررسی اجزای کرکره برقی می پردازیم.

ساختارتعمیر اجزای کرکره برقی

صفحه چیک (Cheek plate)

غلطکی که کرکره را در محل نگه می دارد به وسیله دو صفحه برجسته و تحمل کننده وزن، پشتیبانی می شود (همچنین با نام صفحه های انتهایی شناخته می شوند). این صفحه ها به وسیله ساختار ساختمان محکم شده اند و از ثابت کننده های مناسب استفاده می کنند تا وزن کامل کرکره را نگه دارند.

میله پرچم

صفحه چیک یا به زاویه عمودی یا مستقیما به بالای غلاف وصل شده است. زاویه عمودی میله به ساختار ساختمان محکم شده است تا پشتیبانی افزوده ایجاد کند و به نصب کرکره کمک کند.

قرقره جمع کننده

کرکره برقی به وسیله یک قرقره عریض نگه داشته می شود که از هر طرف، به وسیله صفحه چیک حفظ می شود. قرقره دارای یک لوله فولادی و یک موتور توبولار است که در انتهای یک سمت تعبیه شده است و در انتهای مخالف آن شفت قرار دارد.

موتور توبولار

موتور توبولار اجزای کرکره برقی

یکی دیگر از اجزای کرکره برقی موتور توبولار است. یک موتور توبولار در بالای غلاف کرکره قرار دارد. موتور نسبت به غلاف برآمده تر است که شامل یک چشمی برتر دستی (زمانی که امکانات برتر دستی اضافه شود)، منبع تغذیه برق و یک جفت کلید برای کنترل کردن حداکثر سرعت حرکت کرکره برقی است. موتور دارای یک قابلیت توقف مناسب است تا زمانی که کرکره به میزان باز یا بسته شدن مورد نظر رسید، بتوان آن را متوقف کرد.

ترمز ایمن

در زمانی که موتور مشکلی داشته باشد، این ترمز گریز از مرکز، مانع پایین آمدن کرکره می شود. اگر زمانی که کرکره در موقعیت جمع شده قرار دارد یا زمانی که با یک سرعت غیرقابل کنترل رو به پایین آمدن است، ترمز دایر موتور نتواند کرکره را ثابت نگه دارد، ترمز ایمن فعال خواهد شد و کرکره را کاملا متوقف می کند.

یاطاقان

زمانی که یک ترمز ایمن تعبیه نشود، یک یاطاقان به صفحه چیک اضافه می شود تا از غلاف پشتیبانی کند.

غلاف ها

کرکره از طریق دو غلاف جانبی به بالا و پایین هدایت می شوند. طراحی آن‌ها به شکل «U» است.

کرکره تعمیر اجزای کرکره برقی

کرکره ها به طور کلی از جنس فولاد یا آلومینیوم ساخته شده اند که از درون به همدیگر قفل شده اند.

ریل انتهایی

بخش پایین نهایی کرکره، ریل است و اغلب شکل «T» یا «L» دارد تا استحکام بیشتری داشته باشد.

پوشش سایبان

این پوشش به عنوان سرپوش نیز شناخته می شود. نصب این مورد کاملا اختیاری است. این پوشش از جنس فولاد گالوانیزه است و طوری طراحی شده است تا در اطراف صفحات بپیچد و از کرکره در مقابل باران و خاک محافظت کند.

رنگ و روغن تعمیر اجزای کرکره برقی

محصولات آلومینیومی می توانند با استفاده از یک رنگ نقره مانند یا پودری از رنگ های مختلف اندویزه شوند.

[/vc_column_text][vc_column_text]

تعمیر موتور کرکره برقی :کرکره های امنیتی و کرکره های ضد حریق، برای ایمن نگه داشتن ملک شما ضروری هستند. می دانیم که یک کرکره برقی خراب یا دارای نقص فنی، نیازمند تعمیرات فوری و ضروری است. به همین دلیل گروه نگه داری و تعمیرات کرکره های برقی ما، 24 ساعته، در 356 روز سال برای ارائه خدمات به شما آماده هستند.

آیا کرکره برقی شما دچار مشکل شده است؟ یک تماس فوری با گروه ما، باعث می شود خدمات سریعی از گروه متخصصان و تکنسین های حرفه ای ما دریافت کنید.

تعمیرموتور کرکره برقی سودمند

تعمیرات کرکره های برقی

در بیشتر اوقات، گروه تکنسین تعمیر موتور کرکره برقی ما می توانند به سرعت مشکل کرکره برقی شما را حل کنند. همین که تعمیرکاران ما موقعیت را بررسی و ارزیابی کنند، تجهیزات و کارهای لازم برای تعمیر کردن کرکره آسیب دیده یا خراب را به شما می گویند. اگر تعمیر موتور کرکره برقی نیازمند قطعاتی برای تعویض باشد، قبل از اینکه کار را ادامه دهیم شما را در جریان قرار می دهیم و از شما تصدیق می گیریم.

خدماتی که برای تعمیر سیستم های درب اتوماتیک ارائه می دهیم شامل این موارد می شود:

بعد از اینکه به شما کمک کردیم تا راه حل مناسب برای تعمیر موتور کرکره برقی را انتخاب کنید، می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که هر یک از متصدیان ما کاملا آموزش دیده هستند و به شیوه درست حفظ و نصب آگاهی کامل دارند.

یادداشت کردن تعمیرموتور کرکره برقی

لازم است که شما یک یادداشت ثبت شده از نگه داری و تعمیر موتور کرکره برقی خود داشته باشید. در این یادداشت باید تمام سرویس ها و کارهای تعمیراتی که بر روی کرکره برقی شما انجام داده شده است، نوشته شود. در این شرایط تعمیرکاران به راحتی آسیب را شناسایی و آن را حل می کنند.

به علاوه، تضمین می کنیم درب هایی که برای شما فراهم می کنیم، بهترین کیفیت را دارند و گروه ما تضمین می کند که این درب ها تا چندین سال بدون هیچ گونه آسیبی برای شما کار خواهند کرد.

تکنسین ها و متخصصان تعمیراتی ما یک سیستم مدیریت با کیفیت دارند. آنها تحت آموزش های مربوطه خاص قرار گرفته اند و می توانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

بهتر است شما هر از گاهی از یک مهندس سرویس قطعات بخواهید تا نگاهی به کرکره شما اندازد. در این شرایط آن فرد می تواند هر نوع پوسیدگی غیرطبیعی و از هم گسیختگی یا آسیبی که به کرکره برقی شما وارد شده است را شناسایی کند و پیش از آسیب جدی آن را حل کند.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][/vc_column][vc_row][vc_column][us_carousel post_type=”attachment” orderby=”post__in” items_quantity=”” items_layout=”29128″ items_valign=”1″ columns=”5″ items_gap=”” img_size=”medium” carousel_autoplay=”1″ carousel_interval=”1″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][us_iconbox color=”custom” icon_color=”#dd3333″ size=”75px” title=”تعمیرکاران پایتخت” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.servicedoor.ir|||” bg_color=””]تنها تعمیر کاران با فاکتور زسمی وضمانت کاری در پایتخت[/us_iconbox][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_video link=”https://tamertmarkzi.com/wp-content/uploads/kerkerh-dar.jpg” video_title=”1″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_cta title=”نمونه کارهامینا درب” title_tag=”h4″ controls=”bottom” btn_link=”url:https%3A%2F%2Ftamertmarkzi.com%2F%25d8%25aa%25d8%25b9%25d9%2585%25db%258c%25d8%25b1-%25d8%25a7%25d8%25ac%25d8%25b2%25d8%25a7%25db%258c-%25da%25a9%25d8%25b1%25da%25a9%25d8%25b1%25d9%2587-%25d8%25a8%25d8%25b1%25d9%2582%25db%258c%2F||target:%20_blank|” btn_style=”14″]گروه فنی مهندسی مینا درب[/us_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row][/vc_row][vc_column][/vc_column][vc_wp_search][vc_wp_text title=”تکنسین ها و متخصصان تعمیراتی”][/vc_wp_text][vc_row][/vc_row][vc_column][/vc_column]

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس