بهترین راه برای بی صدا کردن درب پارکینگ

چگونه آرام کردن یک درب پارکینگ پر سر و صدا

درب پارکینگ پر سر و صدا می تواند یک اختلال جدی باشد، به ویژه اگر کسی در بالای یا کنار پارکینگ خواب باشد. تا زمانی که درب باز و بسته شود، معمولا ساده است که صدا را کاهش دهید.

آچار را تکان دهید

با یک آچار سوکت یا آچار قابل تنظیم، تمام آجیل را در درب و پیگیری کنید. شما میخواهید همه چیز را باهم تطبیق دهید، اما نترسید.

غلطک را جایگزین کنید

برای غلطک های قدیمی فلزات غالبا غلط زیادی ایجاد می کنند که صدا  درب فلزی را بالا و پایین می کنند.

اگر به وضوح می توانید این را به عنوان منبع سر و صدا و یا اگر غلطک ها فقط به نظر می رسد پوشیده شده، آنها را جایگزین کنید.

یک درب پارکینگ معمولی پنج بخش نیاز به دوازده غلتک دارد. استفاده از نایلون را به جای غلطک های فلزی در نظر بگیرید، زیرا آنها ساکت تر هستند و لازم نیست به طور منظم روان شوند. آنها همچنین هزینه تقریبا 200برای مجموعه ای کامل از غلطک های نایلون در مقایسه با500 برای فلز هزینه می کنند.

غلطک های استاندارد دارای یک غلتک 2 اینچ و یک ساقه 4 اینچ هستند، اما قبل از خرید جایگزین، شما را اندازه می گیرند.غلطک ها را در یک زمان جایگزین کنید. کل کار نباید بیش از یک ساعت طول بکشد.

احتیاط: درهای پارکینگ از دو نوع مختلف از مکانیسم های دو لنگه و ریلی استفاده کنید تا آسانتر شوند. ریل  در بالای مسیرهای بالا در هر دو طرف واقع شده اند. اسپرینگ اسپرینگ به هدر به طور مستقیم در بالای درب بسته می شود. اگر شما دارای پیچشی ذرب هستید، سعی نکنید غلتک ها را در پایه پایین جایگزین کنید .

از آنجا که آنها همیشه تحت فشار هستند، دستکاری با پایه های پایینی می تواند باعث آسیب جدی شود. این یک شغل فقط برای یک حرفه ای است

لولاها را عوض کنید

با گذشت زمان، سوراخ در لولایی که ساقه غلتک را در بر می گیرد، می تواند فرسوده شود. بازرسی هر یک از لولاها  در درب ریلی باید انجام شود